MUUTUJA SELGUNUD! Tule Buduaari modelliks ja võida luksuslik muutumismäng koos hinnaliste kingitustega!

MUUTUJA SELGUNUD! Tule Buduaari modelliks ja võida luksuslik muutumismäng koos hinnaliste kingitustega!

Buduaar otsib koostöös luksusliku iluoaasi Thai Rose SPA ning võrratu ja naiseliku butiigi Waggon Parisega – ühte säravat naismodelli Buduaar Shopping talvenumbri moeseeriasse!

Kas oled kunagi moeajakirju sirvides mõelnud, kui põnev oleks olla modell, särada kaameraobjektiivide ees, nautida luksuslikke spaaprotseduure, muuta pidevalt oma imagot ja seda ainult professionaalide käe all? Nüüd on see võimalus sul täiesti olemas, sest Buduaar otsib koostöös luksusliku iluoaasi Thai Rose SPA ning võrratu ja naiseliku butiigi Waggon Parisega ühte säravat naismodelli ajakirja Buduaar Shopping talvenumbri moeseeriasse!

Fotograaf: Liis Anton (Buduaar Talv 2012/2013)

Milline üks supermodelli päev täpsemalt välja näeb? Põnev ja imeline – nimelt algab see lõõgastava massaažiga Tallinna kesklinnas asuvas Thai Rose SPA salongis, kus seejärel teostatakse ka SUUR STIILIMUUTUS, mille käigus lõigatakse ja värvitakse juukseid, tehakse meiki ja soengut. Thai Rose SPA kogenud professionaalid jagavad ka ohtralt soovitusi, kuidas vastavalt sinu näotüübile soengut ja juuksevärvi valida ning rõhutada oma loomulikku ilu. Kas pole mitte ideaalne võimalus end piduderohke hooaja eel kaunimaks ja stiilsemaks muuta?

Kui uus look saab loodud, algab fotoseeria kaunite Waggon Paris riietega, mida lähtudes sinu keha eripäradest ja jumest valib välja Buduaari ajakirja moetoimetaja ning ilu- ja moeblogi pidaja Kristiina. Soovi korral jagab ta nõuandeid ja soovitusi lõigete valimise ning värvide ja mustrite sobitamise kohta. Pärast moeseeria pildistamist premeeritakse modelli Waggon Parise 200eurose kinkekaardiga!

Kui päev supermodelli nahas on just see, mida sina vajad – võta osa Buduaari modelliotsingust! Selleks, et casting‘ust osa võtta, ei pea olema modellimõõtu, sobilik kandidaat on särav, enesekindel ja energiline naisterahvus vanuses 18-35. Osalemiseks toimi järgmiselt:

1) Saada oma täispikkuses pilt meilile – kristiina@buduaar.ee märksõnaga: „MODELL“. Ära unusta lisamast ka oma mõõdud (pikkus, rinna-, talje- ja puusaümbermõõt) ja telefoni number! Iga kandideerija peab olema valmis selleks, et temale lõigatakse uus soeng ning valitakse uus juuksevärv!

2) Külasta Thai Rose SPA kodulehte ning vali välja, millise massaažiga sa oma modellipäeva alustada soovid

3) Kirjuta meile miks sobid just sina Buduaari moeseeria modelliks

Kandideerida saab 10. novembrini

Stiilimuutus ja moeseeria pildistamine toimuvad 12. novembril.

 

Muutumismängu õnnelikuks võitjaks osutus 27-aastane Kristina Pärnust, kes on oma välimusega küll iseseisvalt palju eksperementeerinud, kuid pole tänaseks õiget look’i leidnud. Kuna Kristina on pisikese plikatirtsu emme, ei ole tema päevakavas ette nähtud glamuuri ja niisama mõnusat omaette olemist, seega soovis ta oma modellipäeva alustada lõõgastava aroomiõlidega Tai-massaažiga.

12. novembril asub Kristina uue imago nimel töötama Buduaari sõbralik ilu- ja moenaiskond ja Thai Rose SPA ilusalongi kogenud professionaalid. Stiilimuutumisele panevad viimased i-täpid kaunid ja naiselikud rõivad Waggon Parise butiigist. 

Kristina stiilimuutumisest, sellega kaasnevatest emotsioonidest ja paljust muust põnevast saad lugeda Buduaari ajakirja talvisest numbrist.

 

Thai Rose SPA on hubane ja luksuslik, idamaiseid spaa- ja palju teisi iluprotseduure (kaasaarvatud ka stiilimuutust) pakkuv salong, kuhu on väga meeldiv pärast pikka ja väsitavat tööpäeva lõõgastuma minna. Thai Rose SPA teenuste ja hinnakirjaga saad tutvuda nende ametlikul kodulehel.

 

Waggon Paris on maailmas tunnustatud moebutiik, mille valikusse kuuluvad prantsuse disainerite loodud naiselikud ning elegantsed rõivad ja aksessuaarid ning isegi vormikamatele naistele suunatud kollektsioon W+. Waggon Parise tootevalikuga võid tutvuda nende B-Turu moekaubamaja lehel ning nende ametlikul Facebook’i lehel.