Neera eksperimendis osaleja valitud! – mahun jälle oma lemmikkleiti

28 kommentaari
Neera eksperimendis osaleja valitud! – mahun jälle oma lemmikkleiti

Talvisest Buduaari ajakirjast saab rohkelt lugeda ideid ja soovitusi, kuidas saabuvatel jõulupidudel ja aastavahetusüritustel end kaunina tunda. Kui selgub, et sinu lemmikkleit, mida kavatsesid pidulikel puhkudel kanda, pigistab siit-sealt ja kehakaal võiks olla mõned kilod kergem, mida siis veel jõuaks ette võtta?

Buduaari järgmisest talvisest ajakirjast saab lugeda rohkelt ideid ja soovitusi, kuidas saabuvatel jõulupidudel ja aastavahetusüritustel end kaunina tunda. Kuid kui selgub, et sinu lemmikkleit, mida kavatsesid pidulikel puhkudel kanda, pigistab siit-sealt ja kehakaal võiks mõned kilod kergem olla, mida siis veel jõuaks ette võtta?

Otsustasime viia läbi eksperimendi – kas lühikese ajaga on võimalik tõhusa organismipuhastusprogrammi Neera abil viia end oma lemmikkleidi vormi?

Kui sa oled naine, kel vaid mõned viimased lisakilod segamas ja kes on motiveeritud nii Neera programmi läbi tegema kui ka oma teekonnast meile rääkima ning kui oled valmis meile ka talve ajakirjas oma lemmikkleidiga poseerima, siis Sind me just otsimegi.

Neera programm on puhastav dieet, mis aitab vabaneda kogunenud toksiinidest ja liigsest kehakaalust ning on erakordselt efektiivne kehakaalu korrigeerimise programm. Neera abiga on võimalik 7-päevase organismi puhastamise käigus kaotada orienteeruvalt 4-6 liigset kilogrammi. Neera siirup imendub kiiresti vereringesse, eraldades energiat, mida keha kasutab tavaliselt seedimisel ja teiste füüsiliste ülesannete täitmisel. Loe lisa siit


Mida see puhastuskuur sinult ootab, loe lisa siit. Kui oled motiveeritud osalema, siis kirjuta lühike kiri, mitu kilo sooviksid kaotada ning miks just sind peaksime valima, aadressile konkurss@buduaar.ee. Lisa kindlasti juurde ka endast täispikkuses pilt ja kontaktandmed.

22. oktoobriks valime välja meie eksperimendis osaleja ja võtame temaga ühendust.

Eksperimendi läbitegijale kingib Estonia Spa spaa-puhkuse Surnumere keskuse külastusega. Pakett sisaldab majutust Rohelises majas, hommikusööki, Termide ja Surnumere keskuse külastust.

Lisaks teeb eestimaine rõivabränd Bastion kingituse. Edukal paastujal on võimalus valida Bastioni moemaja jõulukollektsioonist endale uus lemmikkleit.

 

Sobilik Neera eksperimendis osaleja on valitud ning soovime talle tema teekonnal nüüd siiralt edu. Kaalukauss langes tema kasuks, sest tegemist oli naisega, kes soovis oma viimastest segavatest ülekilodest vabaneda, kirjutas kenasti ja oli valmis selle nimel pingutama. Tema kirja viimane osa oli järgmine:

…Veel on aega, et sel aastal härjal sarvist haarata ning midagi ette võtta. Kuna kirjutamine mulle meeldib, siis olen meeleldi nõus oma kogemust ka teiste huvilistega jagama – olen kindel, et emotsioone ja mõtlemisainet kuuri jooksul jaguks. Olen alati tundnud huvi kõikide Buduaari pikemaajaliste kaalueksperimentide vastu ning imestanud, kui suureks inspiratsiooniks teine, täiesti võõras inimene olla saab. Miks mitte tõestada, et ka mina suudan olla motivatsiooniks eelkõige iseendale ning ehk mõnele teiselegi, kes viimases hädas käega lüüa tahaks.

Tulemustest saab lugeda Buduaari talvisest ajakirjast.

Sarnased artiklid