OMA GREY igale buduaarikale: osale raamatumängus ja võida raamat

OMA GREY igale buduaarikale: osale raamatumängus ja võida raamat

„Viiekümne halli varjundi” maailm läbi Christian Grey silmade!

E. L. James toob meieni Christiani enda sõnadega ta mõtted, meenutused ja unenäod. Me näeme uuest värskest vaatepunktist armastuslugu, mis on paelunud miljoneid lugejaid üle kogu maailma.
Christian Grey kontrollib kõike oma maailmas, kus valitseb kord ja distsipliin ning samas täielik tühjus – kuni päevani, mil Anastasia Steele ta kabinetti sõna otseses mõttes sisse kukub. Christian püüab naist unustada, ent teda valdab tunnetetorm, mida ta ei mõista ja mille vastu ei saa. Ana on väga erinev teistest naistest – ta on uje ja ebamaine ning mehele tundub, et Ana näeb ta imelisest äriedust ja uhkest elustiilist sügavamale, otse ta külma haavatud südamesse.

Kas Christian suudab Anaga koos olles vabaneda lapsepõlveõudustest, mis teda igal öösel kummitavad? Või tõukavad mehe sünged ihad, kontrollivajadus ja enesepõlgus Ana temast eemale ning hävitavad Christiani õrna lootuse?

BUDUAAR LOOSIB 3 RAAMATUT! Saa teada, mis toimub selle salapärase ja ahvatleva mehe mõtetes! Jäta alla kommentaaridesse vastus küsimusele, mitmes raamat varjundi-seerias on “Grey”? Mäng on lõppenud, võitjatele on saadetud e-mail. Aitäh osalemast!

GREY

E.L. James
Tõlkinud Tiina Kanarbik
576 lk
Pehme köide