Parfüümid võitsid Signe ja Liis! Mäng soola teemal tervisegurmaanidele!

 

Algas mäng kõikidele, kes hoolivad enda tervisest, kes teevad teadlikke valikuid oma toidulaua katmisel ja kes soovivad oma teadmised soola puudutaval teemal proovile panna!


 

Algas mäng kõikidele, kes hoolivad enda tervisest, kes teevad teadlikke valikuid oma toidulaua katmisel ja kes soovivad oma teadmised soola puudutaval teemal proovile panna.

Koostöös Tervise Arengu Instituudiga (TAI) viime läbi valikvastustega mängu, et saaksite oma teadmisi soola targa tarbimise osas meelde tuletada ning leida ehk ka päris uut tarvilikku infot artiklist “Tervis tänab, kui pääseb liigsest soolast”.

Antud ülevaatliku ja rikkalike nõuannetega artikli koostas meile TAI toitumisekspert Tagli Pitsi. Mängu õigeid vastuseid mine just sellest artiklist leidma. Ühe vastuse leiad vaid  TAi kodulehelt siit

Soovime kõikide küsimustele õigesti vastanute seast välja loosida ka kaks võitjat, kellele kingime ühe luksusliku parfüümi. Valikus on:

Nina Ricci Premier Jour EDP 30ml ja Dolce Gabbana Light Blue EDT 25 ml.

 

Kõikide tervisegurmaanide seast loosime võitjad välja 28. mail.

Soovime meeldivat vastamist ja raudset tervist!

VÕITJAD SELGUNUD!

Täname kõiki osalemast ja nüüdseks on parfüümikingituse saajad loositud!

Õiged vastused olid:

5 g soola võiks inimene ööpäevas maksimaalselt tarbida. Soola liigtarbimine soodustab osteoporoosi. Soola liigtarbimine on kahjulik, kuna see võib tõsta vererõhku ja suurendada seeläbi südamehaiguste riski. Keedusoola keemiline valem NaCl. Tõhusaim viis soolatarbimise vähendamiseks on valida poes vähemsoolaseid toite. Keedusoolas sisalduv keemiline aine, mis võib tõsta vererõhku on naatrium. 10 grammis keedusoolas on 4 grammi naatriumi.

Kingime kahele õigesti vastanud tervisegurmaanile parfüümid. Loosi tahtel kuulub Nina Ricci Premier Jour Signe Kangurile ja Dolce Gabbana Light Blue Liis Vähejausile. Buduaar võtab võitjatega ühendust.

Palju õnne!