Plantur, Alpecin, Silicea mäng!

Plantur, Alpecin, Silicea mäng!

Kas ka teie juustel on olnud nii paremaid kuid ka halvemaid päevi? Kui praegu on tegemist nende viimastega, siis tasuks kohe härjal sarvist haarata. Analüüsige ja võtke ette abinõud, sest kui tegemist on tõsise probleemiga, siis halvemal juhul võib ka oma juuste tervise eest hoolitsemise osas pöördumatult hiljaks jääda.

Kas ka teie juustel on olnud nii paremaid kui ka halvemaid päevi? Kui praegu on tegemist nende viimastega, siis tasuks kohe härjal sarvist haarata. Analüüsige ja võtke ette abinõud, sest kui tegemist on tõsise probleemiga, siis halvemal juhul võib ka oma juuste tervise eest hoolitsemise osas pöördumatult hiljaks jääda.

Oleme teile andmas teadmisi ja kinkimas tooteid, et oleksite endiselt enesekindlad, ilusad ja rõõmsad, sest teil on ilusad juuksed.

Koostöös Alpecini ja Planturi tootjafirmaga Dr Kurt Wolff GmbH Co.KG ja Silicea Balsami tootjaga Anton Hübner Gmbh & Co.KG algas tervete, tugevate, tihedate ja lihtsalt kaunite juuste valikvastustega mäng. Kui sinu juuksed on erinevatel põhjustel oma elujõu kaotanud, olgu põhjusteks kas pingeline eluperiood, rasedusejärgne juuste väljalangemine, suure kaalulanguse või haiguse tagajärjel juuste hõrenemine või ka vanusest või geneetikast tingitud probleem, siis märka ja tegutse kohe ja miks mitte siin mängus osalemisega.

Kui Sinu või su sõbra juuksed vajavad abi, siis loe läbi või jaga põhjalikku artiklit KLIKKA SIIA, sest sealt leiad meie esitatud küsimustele vastuseid. Vasta õige vastusega ja lisa oma nime lõppu sobiva toote nimetus. Samuti ka e-maili aadress.

Artikkel toetub teaduslikele uuringutele ja testgruppide tulemustele ning selle põhjal saad ka küsimustele vastamisel leida just spetsiaalselt sinu vanust ja sugu arvestavad juuksehooldustooted valida.

Õigesti vastanute vahel loosime välja järgmised auhinnad: Plantur 21 värvitud ja kahjustatud juustele, Plantur 39 värvitud juustele, Alpecin Double Effect kofeiinišampoon meestele ning seestpidiselt juuksekasvu soodustavaid ränigeeli toidulisandeid Original Silicea Balsam.

Auhinnad jagunevad: