RANNAMÕISA RETSEPTIMÄNG: võitjad selgunud

RANNAMÕISA RETSEPTIMÄNG: võitjad selgunud

Rannamõisa kaubamärgi all müüakse jahutatud broileri- ja kalkunilihast pool- ning valmistooteid. Jahutatud broileriliha on pakitud säilitusainete- ja gaasivabalt. Uudisena pakub Rannamõisa uuest aastast ka värsket ja jahutatud pardiliha, mis on hetkel müügil vaid valitud kohtades!  Rannamõisa tootesari paneb rõhku tervislikkusele ja kergele maitsele. Hoiame ja hindame kõrgelt oma tunnuslauset – Rannamõisa linnulihaekspert.      

Rannamõisa kaubamärgi all müüakse jahutatud broileri- ja kalkunilihast pool- ning valmistooteid. Jahutatud broileriliha on pakitud säilitusainete- ja gaasivabalt. Uudisena pakub Rannamõisa uuest aastast ka värsket ja jahutatud pardiliha, mis on hetkel müügil vaid valitud kohtades! 

Rannamõisa tootesari paneb rõhku tervislikkusele ja kergele maitsele. Hoiame ja hindame kõrgelt oma tunnuslauset – Rannamõisa linnulihaekspert.

Rannamõisa sortimendist leiate:

– Maitsestamata jahutatud tooted broilerist
– Maitsestatud jahutatud tooted broilerist
– Suitsutatud tooted
– Poolfabrikaadid
– Grillimiseks tooted broilerist
– Kalkunilihast tooted

Rannamõisa korraldab suure linnuliharoogade retseptivõistluse! Mine kiiresti poodi, osta Rannamõisa suurest tootevalikust meelepärane linnulihatoode ning meisterda oma parim linnuliharoog. Klõpsa sellest ilus pilt ning riputa koos retseptiga siia. Lisa ka juurde, miks just otsustasid selle retsepti saata ja miks kasutada retseptis olevat toodet. Lisapunkte annab see, kui pildi peal on ka retseptis kasutatud Rannamõisa tootepakend! Juhul kui sul ei ole tootepakendit alles siis säilita kindlasti ostutšekk!
22.02.2010 valivad Rannamõisa linnuliha köögitoimetaja Ragne Värk (loe SIIT) ja Buduaar välja 3 parimat retsepti ja loositakse välja 5 lisaauhinda. 

Auhinnad:

1. koht – Rannamõisa paneb välja eksklusiivse ahjuvormikomplekti väärtuses 1600.- (Villeroy&Boch), mis sobib ideaalselt linnuliharoogade valmistamiseks, lisaks 500 krooni väärtuses Rannamõisa linnulihatooteid;

2. koht – 600 krooni väärtuses Rannamõisa linnulihatooteid;

3. koht – 500 krooni väärtuses Rannamõisa linnulihatooteid;

5 lohutusauhinda – 300 krooni väärtuses Rannamõisa linnulihatooteid

Retseptivõistlus kestab 8.01-24.02.2010. Võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 26.02.2010!

Rannamõisa poolt valitud retseptimängu võiduretseptid on järgmised:
1. koht – Juustune kana-tatrapudruvorm
2. koht – Kanapasta
3. koht – Kalkunikebabid mündi-küüslaugukastmega

Lohutusauhinnad:
Rannamõisa linnuliha eksperdi fileerull nõgese ja ricottaga
Kreemjas kanasupp krõbeda koore all
Karamelli-laimi tiivad
Hõrgutavalt värsked ja vitamiinised kanafilee wrapid
Kana-šampinjoni salat

Palju õnne! Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

Võitja retsepti valmistab ka Ragne Värk ja see avaldatakse hiljem linnuliha blogis!