SAA BUDUAARI MOESEERIA MODELLIKS! Suur casting Debenhamsis!

Igas Buduaari hooajalisest ajakirjast leiab kauneid fantaasiarikkaid moeseeriaid, mis on sündinud meie moetoimetajate, kaasatud stilistide ja fotograafide ning moebrändide koostöös. Kui tavaliselt sünnib esmalt nendel andekatel proffidel idee ja sellest lähtuvalt leitakse sobivad modellid, siis seekord teeme kõik teistmoodi. 

Nüüd ammutame inspiratsiooni hoopis modellidest, kelleks võid ka Sina olla. Just sellistest, kes ei ole modellipagasiga, vaid lihtsalt rõõmsad ja julged inimesed, kes sooviks maitsta modellitöö marju, saades endale meenutuseks professionaalide – stilisti, fotograafi ja naisterahvaste puhul ka ilutiimi – abil valminud fotoseeria koos kuulsuse aupaistega Buduaari suvises ajakirjas. 

Me ootame teid Debenhamsi stiili- ja ilunädala raames toimuvale casting‘ule, et teiega tutvuda ja üks proovipilt Debenhams bänneri taustal klõpsata.

Kuna ideed sünnivad lähtuvalt just teist endist ja Rocca al Mare keskuses asuvast Debenhams kaubamajast leiab moekaupa nii naistele kui meestele, tüdrukutele kui poistele, teenidele ja grannydele, siis olete te kõik lahkelt oodatud! Tule koos sõbra või sõbrannaga või kasvõi terve perega. 

Debenhamsi ilunädal toimub 11.-17. aprillini ja meie casting‘u ajad on: 

11. aprillil kella kell 16.00-17.30

14. aprillil kella 17.00-18.00

Kui sulle need ajad ei sobi, siis leia endale sõbrad, kes saavad sel nädalal sind Debenhamsi kaupluses Debenhams reklaambänneri taustal pildistada ning saada pilt hiljemalt 18. aprillil e-posti aadressile [email protected].

Loe stiili- ja ilupäevade täpse ajakava ja tasuta teenustele registreerimise kohta SIIT.

Sul on sel nädalal võimalus saada osa paljustki ilusast ja stiilsest, mis Debenhamsis toimuma hakkab. Ehk lähed hoopis enne pildistamist personaalsele shoppingule koos Ženja Fokiniga või lubad endale ilukonsultantide nõuandeid maailma luksuslikemate meigibrändide esindajate poolt. Igal juhul on sel nädalal Debenhamsi kaubamaja külastamine meeleolukas ja lõhnav moe- ja ilumaailma sattumine ning lahke pererahvas on sind kostitamas ka suupistete ja joogiga. Tea, et sellel nädalal on ka kogu Debenhamsi kaubamajas leiduv alati kaunis ja kvaliteetne pesu 15% soodsama hinnaga. 

Fotod: Rauno Märksi pere modellidena, Debenhams moeseeria, suvi 2014, ja “Ema ja tütar” modelliotsing, Thea ja Ketlin Muttel, Debenhams moeseeria, kevad 2015.