Võitja ja lisavõitja! Sul on vaja 5 kg alla saada? Vasta küsimusele ja võida Neera siirup

Võitja ja lisavõitja! Sul on vaja 5 kg alla saada? Vasta küsimusele ja võida Neera siirup

Jõulupeod on ukse ees ja paljud meist sooviks mõnest ülekilost vabaneda. Buduaar pakub selleks tervisliku ja kiire võimaluse –  tee läbi Neera paast. Et võita endale 1-liitrine kanister Neerat, pead vastama meie kommentaariumis ühele küsimusele: miks peaksime selle tõhusa paastutoote sulle kinkima? Kõik, kes soovivad osaleda loosimises, peavad lisama ka oma e-maili ja telefoninumbri (nähtavad vaid Buduaar.ee toimetusele). Võitja loosime välja reedel, 2. detsembril kell 15.00.

Jõulupeod on ukse ees ja paljud meist sooviks mõnest ülekilost vabaneda. Buduaar pakub selleks tervisliku ja kiire võimaluse – tee läbi Neera paast.

Et võita endale 1-liitrine kanister Neerat, pead vastama meie kommentaariumis ühele küsimusele: miks peaksime selle tõhusa paastutoote sulle kinkima?

Kõik, kes soovivad osaleda loosimises, peavad lisama ka oma e-maili ja telefoni-numbri (nähtavad vaid Buduaar.ee toimetusele). Võitja loosime välja reedel, 2. detsembril kell 15.00 ja auhinna saab kätte Buduaari kontorist.

Nüüd aga natuke lähemalt Neerast.

Neerat on proovinud ka senised Buduaari kaalulangetajad. Kui tahad teada, mida arvas eelmisel hooajal 25 kg kaotanud Kristi, siis loe SIIT. Eelmise aasta Neera ja Buduaari eriprojektis osales Maris, kes kaotas Neera 5-päevase paastuga 4 kg. Marise kogemust saad lugeda SIIN

Dieet Neera Super Cleansing võimaldab puhastada organismi toksiinidest, alandada kehakaalu ja hoida ära mitmesuguseid haigusi. Jook, mida dieedi ajal juuakse, koosneb veest, MadalBal vahtra- ja palmisiirupi segust, sidrunimahlast ja cayenne’i piprast. Neera jook varustab organismi piisava koguse vedelikuga, et kehast väljuksid toksiinid ja šlakid ning segu annab organismile normaalseks funktsioneerimiseks kõik vajalikud toitained. Neera paastuprogramm aitab kudedes ja rakkudes taastada biokeemilist ja mineraalset tasakaalu ning kiirendada rakuregeneratsiooni.

Selle puhastava dieedi kestus sõltub igaühe isiklikest eesmärkidest, kuid soovitav on dieedikuur alates viiest päevast. Maksimumajaks loetakse 15-päevane kuur. Seitsmepäevase kuuri puhul on kehakaalu langus keskmiselt neli kuni kuus kilo. Kaks esimest päeva nõuavad paastujalt veidi tahtejõudu, viiendal päeval on juba tunda, kuidas organism puhastub ja vabaneb lisaenergia. Tänu siirupis leiduvatele mineraalainete kompleksile ei kiusa paastujat näljatunne ja viienda päeva lõpus võib enesetunne muutuda nii heaks, et soovitakse dieeti jätkata ja pikemat varianti proovida!

Kuidas Neerat juua ja millest see jook koosneb, loe lähemalt SIIT.

VÕITJAD!

Tänud kõikidele osavõtjatele! Neera esindajal oli palju lugemist teie kommentaarides. Otsus langes nii:

Neera siirupikanistri omanikuks saab 34 aastane Merka. Tema kirjutas nii: Mina sooviksin seda toodet proovida eelkõige organismi puhastamise eesmärgil vabaneda erinevatest mürkidest, mis aastatega organismi kogunenud. Tegelen ise kodus aktiivselt enda treenimisega ka kuna tean, et mitte ükski toode ei toimi kui süüa ja ennast mitte liigutada. Muidugi oleks super kui mõned kilod ka kaotatud saaks. Olen lühikese aja jooksul saanud kaks last ja kuna rinnaga enam ei toida arvan, et oleks just õige aeg enda kehale ja hingele teha Jõulukink. Edu kõigile!

Kuna soovijaid ja kenasid põhjendusi oli väga palju, siis otsustas Neera esindaja veel ühe siirupi ära anda. Teine õnnelik on:

lumikollane, 40 aastane Kiri järgmine: Tervitus kõigile! Mis siin ikka mõelda, pole ma enam esimeses nooruses ja kilode kaotamine on küllaltki raske võrreldes nooruses…eks neid kilosid on rohkem kui üle viie, mis peaksid kaduma. Kui ma võidaksin selle joogi ja teeks läbi esimese katse , arvan, et ostaks seda ka edaspidi. Edu salenemisel

Buduaar võtab võitjatega ühendust!

Buduaar.ee