Suur Fotokonkurss! Võida endale fotokaamera!

 Alates tänasest algab suur fotokonkurss, mille peaauhinnaks on Olympuse fotokaamera mju 850 SW! Selle võitmiseks ei ole vaja teha muud, kui palju lahedaid ja õnnestunud fotosid ning need siia üles laadida. Pilte võib lisada nii endast kui oma sõpradest ning fotol võib olla ka mitmekesi. Konkursi võitja selgitab välja ekspert-žürii kuu aja pärast! Enne pildistama asumist soovitame läbi lugeda artikli “Kuidas jääda fotogeeniliselt pildile,” mille leiab SIIT. Vahvaid fotoelamusi!  PS! Selleks, et fotosid lisada, peate olema sisseloginud!  

Alates tänasest algab suur fotokonkurss, mille peaauhinnaks on Olympuse fotokaamera mju 850 SW!

“Kuidas jääda fotogeeniliselt pildile?”
Selle võitmiseks ei ole vaja teha muud, kui palju lahedaid ja õnnestunud fotosid ning need siia üles laadida. Pilte võib lisada nii endast kui oma sõpradest ning fotol võib olla ka mitmekesi.

Konkursi võitja selgitab välja ekspert-žürii kuu aja pärast! Võitjaga võetakse ühendust e-maili teel hiljemalt 6. jaanuaril 2009.

Enne pildistama asumist soovitame läbi lugeda artikli “Kuidas jääda fotogeeniliselt pildile?”, mille leiate SIIT!

Vahvaid fotoelamusi!

PS! Selleks, et fotosid lisada, peate olema sisseloginud!

Fotokonkursi “Kuidas jääda fotogeeniliselt pildile?” võitjaks osutus kasutaja forte lisatud pilt nimga ThinkIT. Võitjaga võetakse ühendust e-maili teel.

Palju õnne ja täname võistlusel osalenuid!

Järgmise, Buduaari kevadenumbris ilmuva Olympuse fotokooli teema on “Kuidas pildistada inimest?”.