TESTIJAD VALITUD! TULE BIO-OIL® TESTITIIMI ja naudi armivabamat kaunist nahka! 20 tasuta toodet

Häid ja väga häid tooteid on kosmeetikatoodete turul palju, kuid ostuotsust on kergem langetada, kui keegi, kelle arvamust sa usaldad, on proovinud ja oodatud tulemustega rahule jäänud. Siinkohal soovitab Buduaar teile 183 auhinda võitnud peamiselt armide ja venitusarmide leevendamiseks mõeldud toodete kategoorias enimmüüdud toodet Bio-Oil® ning samuti anname võimaluse tasuta seda toodet kasutada. 

Juba 1987. aastal turule toodud maailmas number 1 enimmüüdud nahaõli Bio-Oil® tootega tutvusid Buduaari toimetuse naised juba aastal 2014, kui meilgi avanes võimalus selle eriliselt kiiresti imenduva nahaõliga tutvust teha. Soovijate-proovijate tulemused olid üllatavalt positiivsed. Bio-Oil® õliga tupsutamise tulemusena ei jäänud õnnetusjuhtumi järel tekkinud ninaalusest sügavast haavast jälgegi. Niisutava näonahakreemina kasutamise puhul talvise kaitsjana oli rõõm tõdeda, et ka näonaha poorid on oluliselt tasandunud. Kehapiirkonnas oma reite väliskülgede venitusarmidele hoolikalt Bio-Oil®’i määrides oli armide värvus nahaga tunduvalt ühtlustunud. Just seepärast otsustas 2014. aasta Buduaari Ilulemmiku žürii anda Bio-Oil®’ile välja lisaauhinna – aasta innovatiivseim nahaõlitoode. 

Kuna meie usume sellesse tootesse, siis otsustasime koostöös maaletoojaga ka meie 20-le lugejale välja pakkuda võimaluse kasutada toodet oma probleemsel nahapiirkonnal kaheksa nädala vältel, et seejärel nautida naha oluliselt paranenud tulemust. Bio-Oil®’i osas on tegemist spetsiaalse nahahooldustootega, mis vähendab oluliselt armide (operatsioonijärgsete, marrastuste, akne- ja venitusarmide) jälgi ning aitab armitult kinni kasvatada värsket vigastust. 

Olgu probleemiks ebaühtlane nahatoon, kiirest kaalumuutusest (dieet, rasedus, kiire kasvamine teismeliseeas) põhjustatud venitusarmid, nahapleegitajate või liigse päikesevõtu järel tekkinud pigmendilaigud, Bio-Oil® vähendab nii uute kui vanade iluvigade ning armide märgatavust. Leevendust saavad ka operatsioonijärgsed, erinevate õnnetuste, kriimustuste, põletuste, putukahammustuste, akne ja tuulerõugete armid. Bio-Oil®’i võib kasutada nii näol kui kehal, silmaümbruse nahal ning huultel. Allergiavaba õli sobib ka tundlikule nahale ning lastele alates teisest eluaastast.

Kirjuta meile, kui sa soovid olla Bio-Oil® toote testitiimi liige, kui sul on arm või venitusarmid, mis sind häirivad ja mille nähtavust sa soovid vähendada.  

Tee nii: 

1) Kirjuta aadressile [email protected] soov, millise mure puhul sooviksid Bio-Oil®’i kasutada.

2) Tee oma armist või nahaprobleemidega piirkonnast pilt ja lisa sooviavaldusega kaasa. 

Testitiimis osaleja peab arvestama, et pärast toote kättesaamist peab ta õli probleemsele kohale kandma minimaalselt kaks korda päevas. Pärast 8-nädalast kasutamist annab ta meile tagasisidet tulemuste kohta lühikese tekstipanusega ja teeb pildi täpselt samas kohas ja samades tingimustes, kus ka esialgne pilt oli tehtud, et oleks võimalik kõige paremini võrrelda. 

Lisaks peaksid olema nõus, et sinu armist tehtud enne ja pärast pilte kasutatakse hiljem ka kokkuvõtliku artikli loomisel. 

Testitiimis osalejad saavad kasutamisperioodi lõpus lisakingituseks kaks 200 ml Bio-Oil® toodet. 

Buduaar vastab teie sooviavaldustele hiljemalt 18. aprilliks. 

TÄNAME KÕIKI KIRJA SAATJAID! Tänaseks oleme kõikidele, keda oleme valinud testitiimi ka kirjutanud. Tegime valiku lähtuvalt armi tõsidusest ja kaasasime võimalikult erinevate kehapiirkondade muredega testijaid. Tulemuste osas teeme kokkuvõtliku artikli suve teises pooles. 

Bio-Oil® müüakse apteekides, Tallinna ja Tartu kaubamaja Ilumaailmas ja Ideaalkosmeetika kauplustes. 60 ml Bio-Oil® maksab orienteeruvalt 14 eurot.  

Bio-Oil® on toode, mille töötas välja ja lansseeris 1987. aastal Dieter Beier. Saksa keemiku eesmärgiks oli luua õli, mis niisutaks, kaitseks nahka kuivamise eest, oleks tõhus, aga samas kiiresti imenduv. Nõnda sündiski Bio-Oil®, mis on spetsiaalne armide ja venitusarmide nähtavust vähendav ning nahatooni ühtlustav nahahooldustoode. Selle unikaalne koostis sisaldab uudset ja murrangulist koostisosa PurCellin Oil™, mis on tõhus vahend ka naha vananemise ja kuivamise vastu.

Tänu murrangulistele koostisosadele muudab Bio-Oil®naha pehmemaks, siledamaks ja elastsemaks. Nahahooldusõli niisutab, vähendades seeläbi kortsukeste teket ja väljapaistvust. Ühtlasi aitab Bio-Oil® taastada naha loomulikku niiskustaset, lukustab niiskuse nahka ning väldib selle aurustumist. Bio-Oil®’i puhul on baasõli sisse segatud valitud vitamiinid ja looduslikud taimeekstraktid, mida teatakse hästi nende taastavate omaduste poolest. Nii nagu kummeliõli on tuntud oma põletikuvastase, leevendava ja rahustava toime poolest, teatakse lavendliõli kui lõõgastajat-rahustajat. Ühtlasi on see kaunivärviline taim looduslik antiseptik. Rosmariiniõli omakorda pehmendab nahka. A-vitamiin soodustab uue kollageeni teket ja toetab naha taasuuenemist, parandab selle elastsust, tekstuuri ning nahatooni. E-vitamiin hooldab nahka ja tagab selle terve väljanägemise.