Veel viimaseid päevi saab osaleda FB mängus! Kassid ja koerad saadavad hea sõna inimestele!

5 kommentaari
Veel viimaseid päevi saab osaleda FB mängus! Kassid ja koerad saadavad hea sõna inimestele!

Kuna oktoober on loomakaitsekuu, algab juba 1. oktoobrist vahva kasside ja koerte pildimäng “Hea sõna inimestele”, mille korraldavad üheskoos Varjupaikade MTÜ ja Purina.

Kuna oktoober on loomakaitsekuu, algab 1. oktoobrist vahva kasside ja koerte pildimäng “Hea sõna inimestele”, mille korraldavad üheskoos Varjupaikade MTÜ ja Purina.

Loomulikult on algavas pildimängus oluline roll täita nii loomadel kui ka inimestel. Terve kuu jooksul ilmuvad Facebooki 28 varjupaiga koera ja kassi isikupärased portreepildid. Kuid see, mis piltidelt puudub, on nutikas tekst. Siin saavad kasse ja koeri aidata juba kõik mängus osalejad.
“Muidugi oleks imetore, kui mõni nendest piltidel olevatest loomadest leiab kampaania ajal endale uue kodu. See on meie ülim eesmärk. See on see, mille pärast me tegutseme ja mille pärast Purina meid aitab,“ ütles Varjupaikade MTÜ juhataja Triinu Priks.

Loomade kojujõudmisele saab igaüks kaasa aidata kahel moel – nii mõtte kui ka teoga. Igal loomakaitsekuu päeval ilmub Purina Facebooki uus, tühja mõttemulliga kassi- või koerapilt, mis ootab nutikaid tekstipakkumisi.
Õhtuks valitakse saadetud tekstide seast välja parim, pannakse see pildile ning siis saavad tekstiga pilti juba kõik jagada.
“Igaühel on elus natuke õnne vaja. Nendel kassidel ja koertel on küll siiani veidi viltu vedanud, aga aitame neid! Ma väga loodan, et nende pildid jõuavad paljude osalejate ning jagajate abiga lõpuks nende inimesteni, kes soovivad endale lemmiklooma võtta,” ütles Purina Eesti turundusjuht Kadi Laur.

Nii nagu hea tegu, ei jää ka hea sõna tasumata. Korraldajate poolt on mängu pandud kopsakad auhinnad, mis rõõmustavad kõige rohkem meie karvaseid sõpru. Kõige teravmeelsemate tekstide autoritele kingib Purina tervelt ühe kuu kassi- või koeratoidu, kusjuures toidu margi saab võitja ise Purina toodete hulgast välja valida. Lisaks sellele saavad samasuguse auhinna kõige populaarsemaks osutunud tekstide autorid. Osaleda tasub, sest kokku antakse välja kümme väga toitvat ja tervislikku auhinda. 
“Me kõik oleme tegelikult loomade esindajad ja eestkostjad. Kassid ja koerad ei oska ise rääkida. Meie kohus on see pealtnäha lihtne suhe läbi mõelda ja sellele tähendus anda,” rääkis Triinu Priks. Ta soovis, et inimesed leiaksid loomakaitsekuul aega, et mõtelda sellele, kui sisukas on nende suhe lemmikloomadega, oma kassi või koeraga.
Purina on Varjupaikade MTÜ pikaajaline koostööpartner, kes juba mitmendat aastat järjest toetab varjupaikade tegevust, annetades neile suurema osa aasta jooksul vajaminevast kassi- ja koeratoidust.
Kui soovid osaleda pildimängus “Hea sõna inimestele”, alusta siit