VÕIDA TASUTA PÄÄSE Eesti populaarseimale kulmukoolitusele!

VÕIDA TASUTA PÄÄSE Eesti populaarseimale kulmukoolitusele!

FullGlam kulmude koolitus on Eesti populaarseim kulmukoolitus, mille käigus õpid looma perfektse kujuga kulme ja tegema professionaalset kulmumeiki. See oskus võimaldab sul nii elatist teenida kui iseennast alati kaunina hoida. Aprillis toimuvale 1-päevasele koolitusele on veel mõned vabad kohad ning üks koht on broneeritud tasuta võib olla ka sulle…

FullGlam kulmude koolitus on Eesti populaarseim kulmukoolitus, mille käigus õpid looma perfektse kujuga kulme ja tegema professionaalset kulmumeiki. See oskus võimaldab sul nii elatist teenida kui iseennast alati kaunina hoida. Aprillis toimuvale ühepäevasele koolitusele on veel mõned vabad kohad ning üks broneeritud tasuta koht võib olla ka sulle…

FullGlam koolituse käigus:

* saad teada, kuidas kiirendada kulmukarvade kasvu
* saad teada, kuidas luua täiusliku kujuga kulmud
* saad teada, millised on hetke kuumimad kulmutrendid
* õpid praktikas (modellil) perfektse kulmukuju disainimist
* õpid kulme kitkuma, vahatama ja kasutama niiditehnikat
* õpid tegema kolme FullGlam kulmumeigistiili (Natural, Classic ja Utlimate)

Lisaks saad palju praktilisi näpunäiteid ka selle jaoks, kui peaksid soovima kunagi kulmuäriga endale raha teenida.

Koolituse viib läbi Euroopa tasemel kulmuproff Siiri Tabri ning koolituse tulemusena tead oluliselt rohkem kulmudest ja oskad praktikas luua palju ilusamaid kulme kui enne.

Ja see pole veel kõik – koolitusel osalejad saavad kaasa ka Starter-Kit’i ehk alustaja komplekti, mis sisaldab MAC Cosmetics tooteid kulmude modelleerimiseks ja hooldamiseks.

Koolituse hind on 250 eurot. Kui soovid pääseda 22. aprillil Tallinnas toimuvale koolitusele TASUTA, siis jäta siia alla kommentaar, miks tahad seda koolitust endale võita. Kommentaari lisamisel palun lisa ka oma kontaktid (e-mail ja telefoninumber, mis on teistele lugejatele nähtamatud) või logi sisse registreeritud Buduaari kasutajakontoga.

Koolituse võitis Marju Künnapuu, palju õnne! Detailide kokku leppimiseks kirjuta info@buduaar.ee, võtame ka ise sinuga ühendust.

Vaata koolitust tutvustavat videot: