VÕITJA! 199-EURONE HAMBAVALGENDUS Nigul ja Orn Hambaravis!

VÕITJA! 199-EURONE HAMBAVALGENDUS Nigul ja Orn Hambaravis!

“Beyond” hammaste valgendus on ohutu ja tõhus hammaste valgendamise meetod, kus hammatele kantakse valgendav geel, mis aktiveeritakse spetsiaalse lambiga. Kõige uuenduslikumad hammaste valgendamise lambid kasutavad nn.”külma valgust” ehk siis LED ja halogeenkiirgust, mis ei põhjusta geeli kuumenemist ja sellest tulenevat hammaste tundlikuks muutumist.

Beyond hammaste valgendus on ohutu ja tõhus hammaste valgendamise meetod, kus hammastele kantakse valgendav geel, mis aktiveeritakse spetsiaalse lambiga. Kõige uuenduslikumad hammaste valgendamise lambid kasutavad nn külma valgust ehk siis LED- ja halogeenkiirgust, mis ei põhjusta geeli kuumenemist ja sellest tulenevat hammaste tundlikuks muutumist.

Geel, mis hammastele kantakse, on 35% vesinikperoksiid. Valguskiirguse toimel geel aktiveerub ning muudab valgenduse tõhusamaks. Uuendusliku tehnoloogia abil on saavutatud väga hea valgenduse tulemus minimaalse kahjuliku toimega hammastele.

Hammaste valgenduse protseduur algab tavaliselt konsultatsiooniga, mille käigus määratakse patsiendi hammaste olemasolev värvitoon spetsiaalse Beyond värviskaalaga ning inspekteeritakse hammaste üldist olukorda. Soovitatav on enne valgendamist teha hammaste professionaalne puhastamine ultraheli ja pärlipesuga. Puhastuse käigus eemaldatakse hamba pindmised ladestused ja pigment ning järgnev valgendusefekt on tugevam.

Valgenduse visiit kestab tund aega. Patsient saab suuhoidja ning igeme servadele kantakse kaitseks spetsiaalne kõvastuv pasta, mis ei lase geelil igemetele valguda. Valgendusgeeli kantakse hammastele kolm korda 10minutiliste intervallidena. Peale valgendamise lõpetamist määratakse uuesti hammaste värv. Nigul ja Orn Hambaravi töötajad on väga rahul suurepärase Beyond valgendussüsteemiga, sest patsiendid lahkuvad valgemate hammaste ning rõõmsa tujuga.

Lisainfot Beyond valgenduse kohta saate kodulehelt www.niguljaorn.ee ja facebook.com/niguljaorn/. Registratuur 733 6640. E-mail: info@niguljaorn.ee. Kliinik asub Tartus. 

Kui soovid endale säravvalget naeratust, siis jäta alla kommentaar, miks just sina peaksid osutuma võitjaks. Võitja loosime välja neljapäeval, 24. märtsil. 

VÕITJA LOOSITUD! Võitja on Merit K, kes kirjutas: “Olen valgemast naeratusest unistanud juba ammu. Kuna töötan igapäevaselt otse kliendiga suheldes, on korralik ja kena naeratus kindlasti ka visiitkaardiks. Oleksin õnnelik kui saaksin hambad kasvõi 1-2tooni võrra heledamaks.Ei suitseta ega joo kohvi ning kindlasti püsiks tulemus kaua ilusana. Hiljuti eemaldasin breketid ja hambumus on perfektne, puudubas vaid valged hambad. Kindlasti vaataksin endale peeglist palju enesekindlamana ja õnnelikumana vastu!”