Võitja! Braun CoolTec test ja auhinnamäng – missugune mees on cool?

Võitja! Braun CoolTec test ja auhinnamäng – missugune mees on cool?

Koostöös maailmakuulsa firmaga Braun, anname teile võimaluse end avastada testi “Milline mees on teie arvates cool“ abiga ning ka õnne korral võita aasta 2013 parima kingituse mehele – uue Braun CoolTec pardli.

Disainiauhinnaga pärjatud ja innovaatilise uue Braun CoolTec pardliga raseerides on teie meessoost kaaslaste nahk meeldivalt sile ning värske, ja seda ilma geelide ja kreemideta. Uudse jahutustehnoloogiaga CoolTeci proovis muusik Mikk Saar, kes räägib oma kogemustest siin.

Koostöös maailmakuulsa firmaga Braun, anname teile võimaluse end avastada testi “Milline mees on teie arvates cool abiga ning ka õnne korral võita aasta 2013 parima kingituse mehele – uue Braun CoolTec pardli.

Vali allolevatele küsimustest üks vastus, mis on sinu meelest kõige õigem. Sisesta oma kontaktandmed ning pärast SAADA väljale klikkimist saad teada, kas sinu arvates cool mees on sulle ka kõige sobivam. Seejärel jää ootama 17. detsembrit, sest siis selgub testijate seast see õnnelik, keda loosiõnn on võitjaks valinud.
Toredat testimist ja head õnne!

 

Võitjaks osutus 805-s testija, mille taga peitub nimi Laura Mägi!

Palju õnne! Buduaar võtab võitjaga ühendust!