VÕITJA LOOSITUD: VÕIDA KUU JAGU parimat kollageenitoodet!

Kui sa peaksid valima ühe toidulisandi, et olla igavesti noor ja ilus, siis mis see oleks? Loomulikult on see kollageen, kuna kollageenitooted on maailmas väga populaarseks saanud ja neid ülistavad nii teadlased kui mitmed superstaarid, teiste seas Jennifer Aniston, Victoria Beckham, Katy Perry ja Khloe Kardashian.

Turul on mitmeid erinevaid kollageenitooteid, kuid palju kasutajate kiidusõnu on saanud just need kaks toodet:

Artidol on mõeldud eelkõige aktiivsetele inimestele ning sportlastele, aga ka kõõluse-, liigese-, põlve- ja seljahädadega kimpus olevatele inimestele.

Dermo Modeline on spetsiaalselt välja töötatud vitamiinikompleks naha niiskustaseme, tugevuse ja elastsuse tagamiseks, mille kasutamise tulemusena muutub nahk pehmemaks, säravamaks ning kortsud vähenevad märgatavalt, sõltuvalt nahatüübist isegi kuni 49,9%.

Loe toodete kohta lähemalt selles Buduaari ajakirjas ilmunud artiklis SIIT.

Tooteid saad osta hea hinnaga otse esindajalt ning praegu on sooduspakkumine neile, kes ostavad korraga kahe kuu varu toodet. Kui oled Pictus Kollageeni FB jälgija, võid osa saada ka muudest parimatest pakkumistest.

VÕIDA ENDALE KUU JAGU KOLLAGEENITOODET! Kui tunned, et sooviksid proovida Dermo Modeline’i ilutoodet või Artidoli tervisetoodet, siis vasta õigesti kahele küsimusele, pane like sellele Pictus Kollageeni Facebooki lehele ja osaled juba 17.08.2017 sinu poolt valitud toote ühe kuu varu loosimises. 

Palju õnne võitjale! Kuu jagu ühte nendest toodetest saab valida endale Merle T.  Teistel on võimalus soetada kollageenitootet otse maaletoojalt SIIT.