VÕITJA! MÄNG SULLE, KES SA EI KARDA ERINEDA! Võida Marja Sinkova disainerkott!

VÕITJA! MÄNG SULLE, KES SA EI KARDA ERINEDA! Võida Marja Sinkova disainerkott!

Kui veel kakskümmend aastat tagasi  kanti seljakotte peamiselt  vaid kooliskäimise eesmärgil, siis  viimase hooaja trendide kohaselt võib igaüks meist end süümepiinadeta taas koolilapsena tunda, kuna ranitsad on teinud totaalse comebacki.  Kui sul veel oma seljakotti pole, siis tasub osaleda Krunnipea butiigi mängus ja võidki sügist tervitada Marja Sinkova disainerkotiga!

Kui veel kakskümmend aastat tagasi kanti seljakotte peamiselt kooliskäimise eesmärgil, siis viimase hooaja trendide kohaselt võib igaüks meist end süümepiinadeta taas koolilapsena tunda, kuna ranitsad on teinud totaalse comeback‘i.  Kui sul veel oma seljakotti pole, siis tasub osaleda Krunnipea Butiigi mängus ja võidki sügist tervitada Marja Sinkova disainerkotiga!

Tallinna kesklinnas Kaarli puiesteel ning vanalinnas Müürivahe tänaval asub kaks väikest poodi, mis kannavad nime Krunnipea Butiik. Tegu on disainiparadiisiga, mis on koduks üle viiekümne Eesti ja Baltikumi disaineri loomingule.

Krunnipea Butiik loosib ühele õnnelikule välja Marja Sinkova koti. Selleks pead õigesti vastama neljale küsimusele ning osaledki loosimises! Võitja loosime välja 16. septembril

Võitjaks osutus Birgit M, võtame Sinuga ühendust. Palju õnne!

Õiged vastused leiad: siit ja www.krunnipea.ee