VÕITJA SELGUNUD! EESTI VABARIIGI 100. aastapäevaks 125 euro väärtuses käekell

Aeg möödub kui  linnulennul ning juba peatselt tähistab meie Vabariik oma sajandat juubelit. Selleks, et ajaga kaasas käia ning õigeid hetki mitte maha magada vajab igaüks meist ajanäitajat mis kutsub meid tagasi kui mõte liialt uitama kipub.

Aeg möödub kui linnulennul ning juba peatselt tähistab meie vabariik oma sajandat juubelit. Selleks, et ajaga kaasas käia ning õigeid hetki mitte maha magada, vajab igaüks meist ajanäitajat, mis kutsub meid tagasi, kui mõte liialt uitama kipub.

Ärgem unustagem, et kõik, mis meil on, on siin ja praegu. Üks stiilne ja kvaliteetne käekell on see, millega võiksid sinagi end selle tähtsa pidupäeva puhul premeerida. ProsaWood pingutab selle nimel, et tuua meie igapäevasesse ellu killuke loodust, mida tajume nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Naturaalsed ning omapärased tooted on mõeldud kõigile, keda inspireerib loodus ning selle lähedus enda ümber. Lisakas käekelladele kuuluvad ProsaWoodi tootevalikusse ka stiilsed puidust päikeseprillid, nägemisprillid ja telefonikorpused.

Mängus osalemiseks vasta küsimustele ning auhinnaks võid võita Eesti kaardiga käekella, mille väärtus on 125 eurot. Õiged vastused leiad ProsaWoodi kodulehelt.

Võitjaks osutus Janno Lauri. Palju Õnne!