VÕITJA SELGUNUD! JAGA OMA VANA-AASTAÕHTU HETKI ja võida 50 € kinkekaart Korstnasse!

31. detsember ehk aasta viimane päev on tähtis iga inimesele elus - kuigi paljud ei usu aastavahetuse maagiasse, mõjutab usutavasti see, kuidas sa vana aasta ära saadad ja uue vastu võtad seda, millise energiaga suundud sa uude väljakutseid täis aastasse. On aeg tagasi mõelda kõigele, mida oled sulle antud aastaringi jooksul õppinud ja kogenud ning otsustada, mida kaasa võtta ja mis maha jätta.

31. detsember ehk aasta viimane päev on tähtis iga inimesele elus – kuigi paljud ei usu aastavahetuse maagiasse, mõjutab usutavasti see, kuidas sa vana aasta ära saadad ja uue vastu võtad seda, millise energiaga suundud sa uude väljakutseid täis aastasse. On aeg tagasi mõelda kõigele, mida oled sulle antud aastaringi jooksul õppinud ja kogenud ning otsustada, mida kaasa võtta ja mis maha jätta.

Milline nägi välja sinu aastavahetus? Ehk käisid sõpradega koos Tallinna vanalinna ilutulestikku vaatamas või lõid hoopis kallimaga koduselt pokaale kokku? Üks on aga selge – need erilised hetked on jagamist väärt!

Jaga meiega oma vana-aastaõhtu parimaid hetki ühe meeleoluka foto näol, sest ühel õnnelikul on võimalus seeläbi võita endale 50€ kinkekaart unikaalsesse ning häid maitseid ja armastust täis restorani Korsten.

Galeriisse on võimalik pilte lisada ja nende poolt hääletada kuni 07.01.

Võitjaks osutus kasutaja IPHONE3, kes veetis aastavahetuse sõbrannadega. Palju õnne! Võtame võitjaga ühendust.

Head uut aastat kõigile!