VÕITJA! Võida meeleolukas ja maitsev õhtu neljale Olde Hansa restoranis – “Emandate auks”

VÕITJA! Võida meeleolukas ja maitsev õhtu neljale Olde Hansa restoranis – “Emandate auks”

Auline emand, ole sa kas meheleminekueas tütarlaps või juba emandaseisuses naisterahvas! Olde Hansa restorani pererahvas soovib Sinu ja su sõbrannade hämaraid kesknädalasi sügisõhtuid maitsvaks, meeleolukaks ja meeldejäävaks muuta. 

Auline emand, ole Sa kas meheleminekueas tütarlaps või juba emandaseisuses naisterahvas! Olde Hansa restorani pererahvas soovib Sinu ja su sõbrannade hämaraid kesknädalasi sügisõhtuid maitsvaks, meeleolukaks ja meeldejäävaks muuta. 

Kui arvad, et just Sulle ja kolmele sõbrannale peaks kuuluma ajarännak keskaega koos elamuste ja õhtusöögiga, siis võta veidi aega, vii end kurssi Olde Hansa tegemiste ja menüüga ning vasta allolevale küsimustikule ainuõigete vastustega. Jäta meile oma kontaktandmed ja tule 20. oktoobril siia vaatama, kas loosiõnnesoosik oledki ehk Sina.   

Kingime sulle maitsva elamusürituse nimega “Emandate auks”, kus saabunud külalisi võtavad vastu Olde Hansa emandad, pakkudes teile peekrikesest hüva keelekastet ja hõrke roogi. Piilu menüüd siit artiklist. 

Majaemand aitab teil ka valmis segada mandliõlist ja erinevatest vürtsidest isikliku lõhnaõli ning jagab teadmisi keskaegsetest viisakatest kommetest. Kaunite vanamoodsate kleitide selgatõmbamisega kaob argirutt, mis asendub rõõmsa elevusega.

Head vastamist ja vivat!

Võitja valitud! Olde Hansa esindaja otsustas seekord valida võitjaks Marika nime kandva emanda ja selleks osutus Marika Veske. Palju õnne ja meelolukat Emandate õhtut!