VÕITJA! VÕIDA TASUTA PÄÄSE põnevale Rännaku intensiivseminarile!

VÕITJA! VÕIDA TASUTA PÄÄSE põnevale Rännaku intensiivseminarile!

Kas oled valmis elumuutvaks kogemuseks?
 Kui soovid, et su elu oleks õnnelikum, rahulikum ja ilusam, tahad tunda rohkem elurõõmu ja vabaneda emotsionaalsetest pingetest ja füüsilistest haigustest, siis on Rännaku meetod sinu jaoks.

Kas oled valmis elumuutvaks kogemuseks?
 Kui soovid, et su elu oleks õnnelikum, rahulikum ja ilusam, tahad tunda rohkem elurõõmu ja vabaneda emotsionaalsetest pingetest ja füüsilistest haigustest, siis on Rännaku meetod sinu jaoks.

Rännaku seminar Brandon Baysiga toimub 22.-24. aprillil Tallinnas.

Kas oled rännakuks valmis? Küsi endalt:

Mis oleks, kui minu igapäevane elu oleks pinge- ja stressivaba?
Mis oleks, kui oleksin tervisest pakatav, vaba füüsilistest vaevustest?
Mis oleks, kui tunneksin ennast suurepäraselt iga päev, silmad elamise rõõmust säramas?
Mis oleks, kui suhted inimestega oleksid kerged, rõõmsad ja sisemist rahu toovad?

Rännak on erakordne ja võimas meetod lahendamaks kõikvõimalikke probleeme, millega elus silmitsi seisame, nii füüsilisi, vaimseid kui ka emotsionaalseid.

Teadus on tänaseks jõudnud seisukohale, et suur enamus, lausa 80% meid vaevavate probleemide algpõhjus on emotsionaalne. Rännaku meetodi efektiivsus seisneb selles, et Rännak aitab Sul jõuda otse probleemide algpõhjusteni ja need tervendada keha teadvuse tasandil. Rännaku meetod ei ole ühekordne tervenemisprotsess – kui sa oled selle ära õppinud, saad kasutada seda kogu oma elu. See õpetab sind tundma oma tundeid, neile mitte reageerima ning vabastama negatiivseid emotsioone. Nii saavutavad vabaduse, rahu ja teadlikkuse isegi kõige skeptilisemad inimesed. 

See tervendav meetod sündis läbi Brandon Baysi otsese kogemuse umbes 20 aastat tagasi. Tänaseks on Rännak levinud üle terve maailma ja muutnud sadade tuhandete inimeste elusid. Seda praktilist ja mõjusat meetodit kasutavad oma igapäevatöös väga paljud organisatsioonid, äriühingud, koolid, haiglad, sotsiaal- ja valitsusasutused.

Rõõmu, õnne ja rahu

Rännaku seminarid on alati erakordsed – lihtsad, sügavad ja võimsad nagu meetod ise. Väga paljude inimeste jaoks, kes seminarile tulevad, on see olnud elumuutvaks sündmuseks. Inimesed tunnevad end pärast seminari oluliselt õnnelikuma, rahulikuma ja vabamana. Nad on vabastanud valusad mälestused, muutnud oma piiravaid uskumusi ja leidnud üles armastuse enda sees. Muutes iseennast, muutub ka nende maailm.

Intensiivseminar on Rännaku meetodi baasseminar, mis toimub Eestis kaks korda aastas. Kevadel toimub see 22.-24. aprillil ning tõenäoliselt viimast korda Eestis viib seda läbi meetodi looja Brandon Bays isiklikult. Seminar on inglise keeles ja saadaval on ka sünkroontõlge eesti keelde.

Täpsem info seminari kohta on siin.

Kui sa soovid saada sellele võimsale seminari TASUTA pääset, siis hakka Rännaku Facebooki lehe sõbraks siin ning kirjuta siia kommentaaridesse, miks Sa tunned, et peaksid seminarile tulema. Kommenteerima peab buduaar.ee keskkonda sisse logituna või lisama oma telefoni ja e-maili aadressi kommentaari juurde.

Võitja loosime välja reedel, 1. aprillil.

Palju õnne LilMeanie! Loosiõnn langes Sinule ja Buduaar võtab sinuga ühendust.

Loe, kuidas Rännak on muutnud Mariti ja Getteri elu siit