VÕITJAD! Buduaar ja L’Oréal kutsuvad lugejaid üles katsetama uut L’Oréal Professionnel HAIRchalk juuksekriiti!

VÕITJAD! Buduaar ja L’Oréal kutsuvad lugejaid üles katsetama uut L’Oréal Professionnel HAIRchalk juuksekriiti!

Kevad on ukse taga ning tundub, et juuksemood ei jõua seda kuidagi ära oodata! Viimasel ajal on väga populaarne oma juukseid toonida juuksekriidiga. Ka L’Oréal Professionnel on tulnud välja omaenda uuendusliku L’Oréal Professionnel HAIRchalk’iga!

Kevad on ukse taga ning tundub, et juuksemood ei jõua seda kuidagi ära oodata! Viimasel ajal on väga populaarne oma juukseid toonida juuksekriidiga. Ka L’Oréal Professionnel on tulnud välja omaenda uuendusliku L’Oréal Professionnel HAIRchalk’iga!

Miks see nii põnev on? Kui oled salamisi mõelnud, et tahaksid juukseotsad lillaks värvida, aga ei julge püsivat otsust teha, siis nüüd on lood teistmoodi! Vali oma lemmiktoon ja järgi juhiseid. Toode sobib nii heledatele kui ka tumedatele põhitoonidele, võimaldades anda juustele nii kirkaid kui ka elegantseid aktsente. L’Oréal Professionnel HAIRchalk pakub viite julget (roosa, violetne, sinine, roheline, korallpunane) ja kolme elegantset tooni (pronks, kohv ja must). 

Kuidas see täpsemalt käib? Väga lihtsalt! Kannad etteantud vahenditega värvi juustesse, kuivatad fööniga või lased ise kuivada. Pärast võid juustesse teha ka vallatud lokid. 

Tundub huvitav? Siis on meil Sulle suurepärane pakkumine! Saada oma ees- ja perekonnanimi, vanus ning pilt, kus on näha sinu praegust juuksevärvi aadressile online@buduaar.ee. Buduaar ja L’Oréal valivad välja 5 õnnelikku, kes saavad HAIRchalk’i kodus testida. NB! Ole valmis ka tagasisidet andma ning saatma meile ka pilti, kus oled oma juustel L’Oréal Professionnel HAIRchalk’i juuksekriiti kasutanud. Viie väljavalitu enne ja pärast pildid avaldatakse hiljem ka Buduaar.ee lehel. 

Võitjad kuulutame välja 28. veebruaril!

Ära sea piire ja kasuta julgelt oma fantaasiat!

Suur rõõm on välja kuulutada 5 õnnelikku, kes hakkavad katsetama uusi L’Oréal Professionnel HAIRchalk juuksekriite.

Nendeks on:

Ave
Kristina
Kerli
Henriette
Carolin

Buduaar võtab võitjatega ühendust!

Aitäh kõigile osalejatele!