VÕITJAD! KINOMÄNG: võida pilet filmile “ELLE”

Kinos Sõprus saab viimaseid nädalaid vaadata meisterliku mänguri ja provokaatori Paul Verhoeveni filmi “Elle”(2016). 


Kinos Sõprus saab viimaseid nädalaid vaadata meisterliku mänguri ja provokaatori Paul Verhoeveni filmi “Elle” (2016). 

Michèle (Isabelle Huppert) on karm ärinaine. Ta juhib oma raudse käega suurt arvutimängufirmat ja saab kõik, mida tahab – ka armuelus.

Verhoeveni film on kirglik teos, mis veab vaatajat Ameerika mägede kombel trillerist komöödiasse, õudusfilmist satiirilisse perekonnadraamasse ja lõpuks eepilisse kangelasloosse. Kõige keskmes on Prantsuse kino sädelev ja jõuline staar Isabelle Huppert.

Isabelle Huppert on öelnud intervjuus ajakirjale Säde: “Elle” on täis saladusi ja ootamatuid pöördeid ning sellest on väga raske rääkida ilma, et sa midagi ei reedaks.”

Hupperti ja Verhoeveni sujuv koostöö loob filmi igas minutis uusi ja üllatavaid varjundeid, mis teevad sellest äärmiselt nauditava filmielamuse.

Film esilinastus 2016. aasta Cannes’i filmifestivali põhivõistlusprogrammis. Paul Verhoeven on tuntud Hollywoodi legendaarsete kassafilmide nagu “Basic Instinct”, “Starship Troopers” ja “Robocop” režissöörina. Film linastub Kinos Sõprus, Coca-Cola Plazas, Artises, Ekraanis, Viimsi kinos, Apollo Solarise ja Mustamäe kinodes.

VÕIDA KINOPILETID: Nimeta teisi tuntud Paul Verhoeveni filme!

Logi end sisse, jäta vastus kommentaari ja loosime kõigi vastanute vahel 2 x 5 piletit filmile “Elle” 21.02 seansile algusega 18.15. Loosimine toimub reedel, 17.02.

VÕITJAD! Palju õnne, kinno koos kaaslasega saavad minna: marike77, sunflower007, Kalli67, SilviaU, aivi87. Võtame võitjatega ühendust!