Võitjad loositud! Vasta küsimustele ja võida vallatuid auhindu!

Võitjad loositud! Vasta küsimustele ja võida vallatuid auhindu!

Usud või ei, aga sa oled kingitusi väärt. Nüüd on sul võimalus võita üks suurepärane kingikott, milles leiduvad tooted aitavad muuta su suveööd põnevamaks. Vasta viiele küsimusele ning kõikide vastajate vahel loosime välja kingitusi! Küsimustele aitab vastuseid leida Bioconcepti veebileht!  

Usud või ei, aga sa oled kingitusi väärt. Nüüd on sul võimalus võita üks suurepärane kingikott, milles leiduvad tooted aitavad muuta su suveööd põnevamaks. Vasta viiele küsimusele ning kõikide vastajate vahel loosime välja kingitusi! Küsimustele aitab vastuseid leida Bioconcepti veebileht!  

Kolmele õigesti vastajale on auhindadeks:

Je Joue MiMi kingikott – sisaldab ühte ideaalset lelu, millega enda keha õrritada. Siidpehmest ja 100% kehasõbralikust silikoonist lelu on välimuselt põnev ning selle omapära ja mitmeti programmeeritavad kiirused loovad teie vahel isikliku kiindumuse! Loe toote kohta lähemalt siit

YESforLOV’i kingikotist võib leida endale kolm väga põnevat aksessuaari. Nimelt sisaldab see veidike kõdi, veidike ulakust ja veidike üllatusi. Kõdi teeb YESforLOV’i kohev ja pehme suleke, ulakustunnet pakuvad YESforLOV’i tätoveeringud ning üllatusi kogete YESforLOV’i silmasidemega.

Ka Viamax ei ole teid unustanud. Jahutav ja niisutav Water Glide – veebaasil libesti – on ilusti teie jaoks ära pakitud. Orgaaniline aaloe Water Glide’i sees tagab rikkaliku libestuse nendeks pikkadeks suveöödeks.  Loe toote kohta lähemalt siit

 

Fortuuna tahtel saavad seekord kingikotid Riina(JeJoue), Ave(YesForLov) ja Dagmar(Viamax) ja nemad leiavad teate oma postkastist.