VÕITJAD! ”Maailma maitsekamad jalad” Levante&Elledue fotovõistlus 3000 kroonile

273 kommentaari
VÕITJAD! ”Maailma maitsekamad jalad” Levante&Elledue fotovõistlus 3000 kroonile

Räägitakse, et kõige ilusamad naised maailmas on Eesti naised. Ilu väljendusviisiks on aga kaunis tervik koos endast ja teistest lugupidamisega.  Ilmselt ongi Eesti naiste eeliseks, et nad suudavad pakkuda  oma eesteetiliselt kauni välimusega seltskonnas silmailu, see, et nad on maitsekalt riietunud, on hoolitsetud ja vormis ning nad osakavad end meeldivalt väljapakkuda.

Räägitakse, et kõige ilusamad naised maailmas on Eesti naised. Mis on ilu mõiste ja kuidas seda mõõta, pole teada, aga üks on kindel, et ilu väljendusviisiks on kaunis tervik. Eesti naised pakuvad seltskonnas silmailu, sest nad on maitsekalt riietunud, nad on hoolitsetud ja vormis ning nad osakavad end kaunina välja pakkuda.

Levante&Elledue kuulutab välja fotovõistluse „Maailma maitsekamad jalad“ 

Kena ja maitsekas Buduaarikas, ära jää ootele, et sinu ilu ja sinu maitset märgatakse moefotograafide poolt, vaid lisa ISE oma fotod siia mängu. 

Fotovõistluses lähevad arvesse originaalfotod  ja sellised sähvatused, mis on tehtud teie endi poolt ja milles on tähtsaim tingimus täidetud:              fotodel kantakse sukki, sukapükse, põlvikuid, retuuse. 

Saa inspiratsiooni, kuidas end fotodele jäädvustada SIIT

Ilusad naised kogunevad ikka seal, kus räägitakse ilust ja moest, seega Buduaar.ee-s. Sellel võistlusel on sul võimalik jääda silma Levante&Elledue moezüriile, kes jagab parimatele suure hulga silmapaistvaid ja trendikaid tooteid oma uuest kollektsioonist.

15.mail valime välja * Levante&Elledue žüriilemmiku * Buduaari lemmikfoto ning auhinnatud saab ka kõige * enam punkte kogunud foto. Auhinnafond 3000.- krooni  läheb võrdsele jagamisele kolme väljavalitu vahel ja igale võitjale kuulub 1000.- krooni ulatuses uue kollektsiooni tooteid.

Fantaasiarikast pildistamist!

Buduaar võtab võitjatega ühendust!

VÕITJAD ON SELGUNUD: Tänu rohkele osavõtule oli žüriil väga keeruline oma ühte ja ainsat lemmikut välja valida. Võistlus on aga võistlus ja kõik ei saa võita. Otsused on tehtud!

Levante&Elledue žüriilemmikuks sai juba algusest peale silmapaistvalt elegantse stiiliga Bravuuritseja pilt.

Buduaari lemmikuks sai tänu kaunitele sukkadele ja äärmiselt hea emotsioonitabamisega pilt, mis kuulub vedelseebile.

Nagu võistluse reeglid ette nägid kuulub esimene auhind sellele, kes saab kõige kõrgma hinde. Selleks osutus kasutaja hüüdnimega silvia pilt.

 

Täname osavõtu, stiilsete piltide ja põnevuse eest, mida te pakkusite!

Buduaar võtab võitjatega isiklikult ühendust.