VÕITJAD! NY FASHION WEEK meigimäng Rimmel auhindadele 200 € väärtuses. Muutus reeglites

VÕITJAD! NY FASHION WEEK meigimäng Rimmel auhindadele 200 € väärtuses. Muutus reeglites

Kätte on jõudnud september ning see tähendab, et otse New Yorgi moenädalalt jõuavad meieni ka kevad/suvi 2017 kuumimad meigitrendid. 7. septembril algas New Yorgi moenädal, mis on maailma üks suurimatest moesündmustest.

Koostöös globaalse kosmeetikafirmaga Rimmel otsustasime läbi viia ühe võimsa auhinnafondiga make-up mängu. Mood käib alati paar sammu ees, pea sinagi moega sammu ning võta osa Rimmeli New York Fashion Week meigimängust.

Muutsime reegleid veidi lahedamaks ja need on järgmised: 

*Logi oma kasutajanimega sisse. Kasutajaks saad end teha siit. 

*Lisa siia pilt, kus paned mängu kõik oma oskused ja fantaasia ning teostad kas oma sõbrannale või endale jumestuse, mis pärineks otsekui New Yorgi moenädala lavatagustest. Märksõnadeks on glamuur ja utoopia. (NYFW backstage pildinäited – Vida Press) 

*Sinu pilt peab olema originaalfoto, mitte laenatud. Rimmeli toode pildil annab kindlasti žürii otsuse osas väikse eelise.  

Peavõit: 120 € väärtuses  tooteid

5 Rimmel ripsmetušši ja huulepulka

Žürii võtab õiguse mitte arvestada pilte, kelle puhul tekib kahtlus, et need ei ole originaalfotod. 

Võitjad jagunevad nii: ripsmetuši ja huulepulga võidavad viis kõige kõrgema keskmise hindega osalejat ja võimsa peavõidu valib Rimmeli žürii. Peavõidu sisu vaata galeriist. 

Häid meiginippe vaata allolevast videost!

Rimmel tooted on müügil: Ideaal Kosmeetika kauplused, Prisma Peremarketid, Rimi hüpermarketid Lasnamäe Centrumis ja Pärnu Kaubamajakas, Hiiumaa Konsum, Türi Kaubamaja, Viljandi Kaubamaja, Paide Kaubakeskus, Keila Rõõmu kaubamaja, Jõgeva Konsumi 2. korrus – õige peatselt!

Ideaal Kosmeetika kauplustes on september Rimmeli kuu ja kõik tooted on müügil -25% soodsamalt!

Võitjad selguvad 26. septembril.

VÕITJAD SELGUNUD!

Palju õnne viiele hääletajate lemmikule: emilyhestia, ells, Maarijak, boulevardreams, Birku19. teile kingib Rimmel ripsmetušši ja huulepulga. 

Peavõidu annab Rimmel žürii üle emylihestiale! Seekord siis lugejate ja žürii lemmikud ühtisid!

Buduaar võtab võitjatega ühendust!

Toredat ja fantaasiarikast osavõttu!