VÕITJAD! OSALE KITARRIMUUSIKA KONTSERDI PILETILOOSIS! 17.12 Tartus

VÕITJAD! OSALE KITARRIMUUSIKA KONTSERDI PILETILOOSIS! 17.12 Tartus

Armsad Buduaari veebi registreeritud kasutajad! Meil on teile veel üllatusi Soovime teile kinkida vägeva kitarrimuusikaelamuse ja seda veel vahetult enne jõule!

Nimelt astuvad Tartu ja Tallinna kirikutes teie ette WGT, Indrek Kruusimaa ja Draamateatri näitlejatest kitarristid, kes mängivad tuntud filmimuusikat (“Wikmani poisid”, “Siin me oleme”, “Mehed ei nuta”, “Tujurikkuja”) ning WGT parimaid lugusid. 

Kui sa soovid sellest muusikaelamusest osa saada, siis ei pea sa muud tegema, kui ennast oma kasutajanimega sisse logima, postitama kommentaaridesse linna nime, kus sooviksid kontserti külastada ja jääma ootama 14. detsembrit. Siis hakkab loosiõnn tegutsema, valides välja ühe Tartu ja ühe Tallinna buduaarika, kellele kingime ära kaks kontserdipiletit.

NB! 8.12 teade! Toimub ainult Tartu kontsert, sest Buduaari saabus korraldajalt järgnev teade: Vabandame, 18. detsembril “Talvetujude” kontserti Kaarli kirikus ei toimu korraldajatest mitteolenevatel põhjustel. Otsetud pääsmed ostetakse tagasi Piletilevi müügikohtades. 

AGA pauhh nüüd saavad lahkete korraldate poolt lausa 5 Tartukat koos kaaslasega kontserdile minna läbi meie siinse mängu! Tartu toredat elamust!

 

Eesti võib uhke olla ühe väga erilise ansambli Weekend Guitar Trio üle, kes on tegutsenud juba 22 aastat. WGT on oma stiililt kordumatu – ühtaegu tuttav ja samas omapärane. Nende muusikas kohtuvad komponeeritud teosed ja vabalt improviseeritud palad, põimuvad jazz-, etno-, rokk- ja nüüdismuusika, just selle minimalistlikum pool. Robert Jürjendal, Tõnis Leemets ja Mart Soo loovad kolme kitarri ja elektroonikaga rikkaliku kõlamaailma, mis pakub alati üllatusi. Paar aastat tagasi asusid WGT juhendamisel oma kitarrimänguoskusi lihvima Draamateatri näitlejad Mait Malmsten, Märt Avandi ja Raimo Pass ning õige pea esinetigi juba ühtse kollektiivina. Kogu pundile annab veelgi sära juurde kitarrivirtuoos Indrek Kruusimaa. Robert Jürjendali sõnul üllatas neid, kui kiirelt ja haaravalt näitlejad keerukad seaded ära õppisid. „Muusikud keskenduvad ehk liialt sageli nn puhtale muusikale. See, mis laval tervikuna toimub, jääb vahetevahel tagasihoidlikuks. Näitlejatel on seevastu loomupärane oskus täita energeetiliselt kogu lava ja saal. Ma arvan, et Weekend Guitar Trio on sellest koostööst palju õppinud,” lisab Jürjendal.

Mait Malmsten märgib, et kitarrimäng algas juba koolipõlves ja sellest ajast ongi ta jäänud pühapäevamängijaks. “Kitarr on mu meelest neid väheseid pille, mida annab väga erinevalt mängida. Nii kõlaliselt kui stiililiselt − ta toob välja esitaja erakordsuse ja see võlub.”

Kontserdi pileteid müüakse Piletilevis SIIN.

Palju õnne piletimängu võidu puhul kasutajad: 

Piretko

Sirletar

Annuke

Preilireidla

Willem

 

Buduaar on teile juba e-mailile pääsmed teele saatnud!