VÕITJAD! PILETILOOS TANEL PADAR JA TOMI RAHULA kontserdile 19.07 Vihulas! Kommenteeri ja võida!

VÕITJAD! PILETILOOS TANEL PADAR JA TOMI RAHULA kontserdile 19.07 Vihulas! Kommenteeri ja võida!

Tanel Padar on Eesti laulja. Ta on õppinud klarnetit ja saksofoni, laulnud kiriku-, laste ja poistekooris, tegelenud rahvamuusika ja võistlustantsuga. Tanel Padar oli ansambli Speed Free looja. Ansambli esimene plaat ilmus 2001. aasta mais ja kandis nime “Woman Knows”. Kõik Speed Free lood kirjutas Tanel ise. Speed Free võitis 2001. aastal Saku Suurhallis toimunud Eesti Muusikaauhindade jagamisel Aasta Uus Tulija auhinna.

Aastal 2003 lõi ta ansambli The Sun ja siit edasi ei pea ilmselt vähemalt meie lugejale Tanel Padarit wikipeediliselt tutvustamagi. 

19. juulil algusega kell 20 toimub imelises Vihula mõisas Tanel Padari ja Tomi Rahula akustiline kontsert “Tormid ja tõusuveed”. Esitusele tulevad nii The Sun’i poolt kuulsaks lauldud hitid kui ka täiesti uued lood.

Piletiinfo leiab Piletilevist SIIT

Kui sa tunned, et sa soovid koos kaaslasega seda muusikaelamust nautida siis võta osa ka meie lihtsast kommentaarimängust, mille ülesanne on järgmine:

Kirjuta kommentaaridesse, milline on sinu lemmiklaul Tanel Padari repertuaarist koos põhjendusega, et miks just selline valik.

Täida ära ka e-maili kontaktväli (mida näeb vaid Buduaar), et saaksime sinuga võidu osas ühendust võtta.

Loosi lähevad 4×2 piletit!

Võitjatest anname teada 17. juulil. 

VÕITAD! 

Kingime kaks piletit järgmistele kommenteerijatele:

Kristin

Merka

Carynake

Signe

Buduaar saadab teie e-mailile piletid teele!

Tänud kõigile ja ilusaid kontsertelamusi!