VÕITJAD selgunud! BLOSSA ja Buduaari piparkoogikaunistuste võistlus!

Buduaar ja aasta parim hõõgvein Blossa Glögi kuulutavad välja kaunima piparkoogikaunistuse võistluse, et tekitada juba praegu see õige jõulumeeleolu. On ju piparkoogid ühed jõuluaja sümbolid. Et kaunis kätetöö niisama ära ei söödaks, kuulutame välja piparkoogile maalitud kunstiteoste võistluse!

MÄNG ON LÕPPENUD!
Buduaar ja aasta parim hõõgvein Blossa Glögi kuulutavad välja kaunima piparkoogikaunistuse võistluse, et tekitada juba praegu see õige jõulumeeleolu. On ju piparkoogid ühed  jõuluaja sümbolid. Et kaunist kätetööd niisama ära ei söödaks, kuulutame välja piparkoogile maalitud kunstiteoste võistluse!

Blossa glögi valiti 2010. aasta parimaks hõõgveiniks Tallinna Toidumessi külastajate poolt. Nüüd, kui parim hõõgvein on välja selgitatud, leiame koos aasta kaunimad piparkoogikaunistused ja selgitame siin ka välja buduaarikate poolt enim kiidusõnu saanud piparkoogitaignad! Lase oma fantaasial ja kunstiandel lennata! Lae siia üles foto oma kätetööst ja 20. detsembril kingime viiele kõige-kõige enam meeldima hakanud piparkoogipildi lisajale suurepärase Blossa hõõgveinikomplekti koos Buduaari 2011. aasta Almanahhiga.

Buduaari ja Blossa lemmikud on selgunud!

Kuigi kõik piparkoogid olid väga kenad oli meil vaid 5 kingipakki ja otsused tegime sellised:
Kingid anname MaryBelly ja Bossitari piparkoogimajadele, sest need on lisaks ilule, ka isetehtud taignast ning Marybelly maja on veel nende enda kodu moodi. Kolm auhinda lähevad kaunitele töödele, mille autoriteks on FlyHigh, Vikerke, Kats210.
Palju õnne!

Ootame võitjaid Buduaari kontorisse aadressil Lõõtsa 2A, Tallinn, et üle anda mõnus kingitus. NB! Kontor peab jõulupühi 27. detsember kuni 2. jaanuar.