VÕITJAD! TEATRIMÄNG: Rakvere Teater “See kõik on tema” piletiloos

VÕITJAD! TEATRIMÄNG: Rakvere Teater “See kõik on tema” piletiloos

Milline on teismelise maailm ja enesehinnang? Vahel ei viitsi või ei oska hoolida, aga kui juba hoolid, siis ei oska lõpetada? 

Kas kujutad ette, mis tunne on olla leseks jäänud üksikvanem, kelle kasvatada ja kujundada on just üks selline, ühe vanema kaotanud teismeline. Kas oskaksid? Kas teeksid kõik õigesti?

Rakvere Teatri näidendis “See kõik on tema” võtab üksikvanemast ema ette sotsiaalse eksperimendi, et jõuda lähemale oma võõraks jäänud pojale. Mängu ja elu piirid hägustuvad. Iga käik viib lähemale suuremale kaosele ja iga viga maksab end sajakordselt kätte. Kaalul on usaldus ja elu.

Lavastus “See kõik on tema” käsitleb ema ja teismelise poja suhteid peale isa kaotust. Poeg on sulgunud internetti ja ema ei oska kuidagi läheneda. Poja jaoks on kõik, mis ema teeb, väga hale, nende omavahelised kontaktid on väga plahvatusohtlikud. Lõpuks ei jää emal midagi muud üle, kui ta teeb endale Facebooki konto ja hakkab variisiku alt pojaga suhtlema.  

Esietendus 13. jaanuaril 2017 Rakvere Teatri väikeses saalis. Soovitame lavastust noortele alates 7. klassist. Etendused N 2.02, K 8.02, R 17.02, K 22.02, N 23.03 ja 24.03 kl 19.

Lavastaja Helen Rekkor (Teatriühendus Misanzen), kunstnik Maarja Pabunen, videokunstnik Alyona Movko, tõlkija Tiit Alte. Osades Tiina Mälberg ja Imre Õunapuu.

Mäng lõppenud. PILETILOOS! Kui soovid minna kinno ema, isa, lapse või sõbraga, osale meie piletiloosis. Loosime välja 2 x 2 piletit teile sobivale etendusele. Loosis osalemiseks jäta alla kommentaari, kellega ja miks sina tahad teatrisse minna.

VÕITJAD! Palju õnne, kasutajad teelechan ja RootsiJansa, võtame teiega ühendust!