VÕITJAD! Võida luksust! Debenhamsi fotomäng “Minu kosmeetikakoti sisu”

VÕITJAD! Võida luksust! Debenhamsi fotomäng “Minu kosmeetikakoti sisu”

Rocca al Mare keskuses asub üks vägagi mõnus kauplus, kust leiab moemaailmas hinnatud disainerite loomingut aga ka luksuslikku dekoratiivkosmeetikat ning maailma hinnatuimaid parfüüme. Me räägime siinkohal DEBENHAMS kauplusest ja koostöös nende iluosakonnaga otsustasime viia läbi fotomängu, mille kahele osavõtjale soovime ära kinkida hinnalisi ilukingitusi.

Rocca al Mare keskuses asub üks vägagi mõnus kauplus, kust leiab moemaailmas hinnatud disainerite loomingut aga ka luksuslikku dekoratiivkosmeetikat ning maailma hinnatuimaid parfüüme. Me räägime siinkohal DEBENHAMS kauplusest ja koostöös nende iluosakonnaga otsustasime viia läbi fotomängu, mille kahele osavõtjale soovime ära kinkida hinnalisi ilukingitusi.

Head luksust armastavad naised, see fotomäng on teile!  

Auhindadeks on maailmakuulsa disainer Tom Ford tuntuim ja armastatuim parfüüm Tom Ford Black Orchid 30 ml ja Estee Lauder nahahooldustoodete komplekt kaunis kosmeetikakotis.

Mängu ülesandeks olekski seekord pildistada kaunis foto oma kosmeetikakoti sisust. Mitte aga kaameraga meigikotti pugedes, vaid ikka oma lemmikmeigitoodetest kena pildi lavastades.  NB! Ja veel ühe lisaga! Säti pildile ka D-täht, mis viitaks meie lahkele kingituste jagajale kauplusele Debenhams. Ole loominguline D-tähe moodustamisel!

Kirjuta juurde ka, milliste kosmeetikatoodeteg sa oma päeva ette ei kujutaks. 

 

Pilte saab ülesse laadida kuni 29. aprillini ja 30. aprillil selgunud võitjaid on kaks. Hääletuse teel ja žürii otsusel. Aga võib ka juhtuda, et rahva- ja žüriilemmik kattuvad. 

Hääletuse tulemusena kõige kõrgema keskmise punktisumma saanud ja mängu ülesandest kinni pidanud osalejale kuulub:

*Siiani kõige suurem Tom Fordi parfüümihitt Black Orchid

Moeteadjad peaksid olema tuttavad kurikuulsa moelooja Tom Fordiga  ja tema šokeeriva loominguga. Tom Ford oli pikaaegne Gucci moemaja loominguline juht ning aastal 2004 asutas ta omanimelise meesterõivaste, aksessuaaride ja prillide kaubamärki. Kui peaks lühidalt iseloomustada Fordi käekirja, siis see oleks väljakutsuv, rõhutatult stiilne seksuaalsus. Tema loomingus on palju aspekte ja kõik need on pimestavalt silmatorkavad ja nipsakad. 

 

Teise võitja valib Debenhamsi ja Buduaari žürii

Võitjale kingib Debenhams hinnalise komplekti Estee Lauder kreemide ja kosmeetikakotiga. Koti sisu peidab endas: naha värvimuutusi peitvat seerumit, silmaümbruse geel-kreemi, puhastusvahtu- ja maski ning naha värvimuutust korrigeerivat kreemi. 

Enlighten Moisture Creme, 50 ml, Enlighten Serum, 15 ml, Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II, 5 ml, Perfectly Clean Cleanser, 50 ml ja Deluxe Travel Case.

Lisaks Estee Lauder’ile on Debenhamsis kosmeetikabrändidest esindatud samuti ka •  Shiseido •  Yves Saint Laurent•  Clinique •  Givenchy •  Lancome. Vaata galeriist praegu kehtivaid võrratuid pakkumisi!

VÕITJAD SELGUNUD!

Debenhamsi žürii valis oma lemmikpildiks ja jutuks kasutaja bossangelika võistlustöö! Palju õnne!

Lugejate lemmikuks sai aga ülekaalukalt blonde90. Palju õnne!

Buduaar võtab võitjatega ühendust ja auhinnad saab kätte peale pühi. Tänud kõikidele osavõtjatele imeilusate piltide eest ja soovime teile kauneid päikselisi pühi!

 

Sarnased artiklid