Lubasime Buduaari Turule lahedaid pakkumisi? Siit nad tulevad….

Lubasime Buduaari Turule lahedaid pakkumisi? Siit nad tulevad….

12.-13. märtsil Tallinnas ja 13. märtsil Tartus toimuv Buduaari Turg on ukse ees ja viimane aeg on meil hakata sulle ülevaadet andma selle kohta, mida sellelt non-stop ostupeolt oodata. Kes tulevad kauplema? Milliseid põnevaid  pakkumisi leiad Buduaari Turult? Sel nädalal hakkame iga päev lisama uusi pakkumisi meie partneritelt, staaridelt ja buduaarikatelt, kes on otsustanud Buduaari turule kauplema tulla. Kui sinagi soovid kauplema tulla, siis küsi viimase hetke pakkumist evelin@buduaar.ee .  Põnevaid pakkumisi Buduaari Turult ( pidevalt täieneb):

12.-13. märtsil Tallinnas ja 13. märtsil Tartus toimuv Buduaari Turg on ukse ees ja viimane aeg on meil hakata sulle ülevaadet andma selle kohta, mida sellelt non-stop ostupeolt oodata. Kes tulevad kauplema? Milliseid põnevaid  pakkumisi leiad Buduaari Turult? Sel nädalal hakkame iga päev lisama uusi pakkumisi meie partneritelt, staaridelt ja buduaarikatelt, kes on otsustanud Buduaari turule kauplema tulla.
Kui sinagi soovid kauplema tulla, siis kirjuta evelin@buduaar.ee , ja uuri järgi, kas on veel vaba kohta.

Kui oled tulemas Buduaari Turule shoppama, siis pea meeles, et enamus müüjatele saab maksta vaid sularahas ning turupääse ( korduva kasutusega), mis maksab 50 krooni, sisaldab ka uut Buduaari ajakirja ( mille hind poes on 49 krooni). Tartus saad osta ka ajakirjata pileti, mille hind on 15 krooni. Päevapilet sisaldab lisaks shoppamisvõimalustele üllatusi ja snäkke.

Põnevaid Buduaari Turu pakkumisi näed allpool.  Jälgi seda uudiselinki, sest see pidevalt täieneb uute pakkumistega ja annab ülevaate väikesest osast pakkumistest, mida turult leida võib.