Errorist- uued meeste kvaliteetrõivad

Errorist on uus Eesti rõivabränd, mis on mõeldud loovale ja kvaliteetdisainist lugupidavale mehele. Mari ja Kristi käisid Erroristi sügiskollektsiooni esitlusel.

Errorist on uus Eesti rõivabränd, mis on mõeldud loovale ja kvaliteetdisainist lugupidavale mehele. Erroristi loojad usuvad, et riided peavad sõltuma inimese elustiilist ja vajadustest, mitte vastupidi. Erinevaid Erroristi tooteid saab lihtsalt omavahel kombineerida ja kanda mitu hooaega. Kõiki tooteid valmistatakse piiratud koguses, andes pidevalt ruumi uutele mudelitele. Nii saab Erroristi-mees lubada endale mõistliku hinna eest eksklusiivset välimust.

Kollektsiooni disainer Kalle Aasamäe on Eesti moekunstnik, kes on mõnda aega rahuldanud nõudliku Moskva moepubliku maitset, kuid on nüüd tagasi Eestis, et siinsele meestemoele uus hingamine anda. Kollektsiooni kuuluvad nii vaba-aja rõivad kui ka klassikalisemad pintsakud ja ülikonnad. Eriline rõhk on pandud materjalivalikul naturaalsele kiule, et saavutada maksimaalne kandjasõbralikkus ja mugavus. Erroristi brändi esitleti esmakordselt Tallinna vanalinnas Disainiöö raames. Üllatusesinejaks oli Tanel Padar, kõik kohaletulnud said ka nautida Erroristi moeshowd.

Rohkem lisainfot ning ka tootekataloogi leiab www.errorist.ee või helistades telefonile 50 69603
Erroristi rõivavalik on müügil Tallinnas Nu Nordiku kaupluses Vabaduse väljak 8, tel. 6449392