Vaata 6.septembri telesaadet Buduaar

Vaatamata sellele, et suvi on läbi, jätkab saade Buduaar muutumismänguga. Ühtlasi toome vaatajateni ilu-, moe- ja trendiuudiseid ning külastame erinevaid seltskonnaüritusi. Septembrikuu esimese saate muutuja oli Maris. Maris on 22-aastane ja elab Tartus. Vaatamata särtsakale ja energilisele loomule on ta seni riietumisstiililt olud pigem tagasihoidlik. Näete, kuidas saatejuht Triin julgustab teda kasutama oma riietuses värve. Ka Marisele tehtud meik on suurepärane tuues esile tema suured säravad silmad. Selleks, et ise osaleda muutumismängus tuleb saata kiri koos fotoga aadressile: muutuja@buduaar.ee

Vaatamata sellele, et suvi on läbi, jätkab saade Buduaar muutumismänguga. Ühtlasi toome vaatajateni ilu-, moe- ja trendiuudiseid ning külastame erinevaid seltskonnaüritusi.

Septembrikuu esimese saate muutuja oli Maris. Maris on 22-aastane ja elab Tartus. Vaatamata särtsakale ja energilisele loomule on ta seni riietumisstiililt olud pigem tagasihoidlik. Näete, kuidas saatejuht Triin julgustab teda kasutama oma riietuses värve. Ka Marisele tehtud meik on suurepärane tuues esile tema suured säravad silmad.

Selleks, et ise osaleda muutumismängus tuleb saata kiri koos fotoga aadressile: muutuja@buduaar.ee

Kauplus B.Young
Tasku moe- ja vabaajakeskus
Turu 2, 51014 Tartu

Dellera Kosmeetika
Kadaka tee 86c/Kassi 15, Tallinn
dellera@dellera.ee
www.dellera.ee

Kesklinna LPG
Tartu mnt. 65/Hermanni 2, Tallinn
Telefon: 6014850
E-mail: info@kesklinnalpg.ee
www.kesklinnalpg.ee

Nude kauplus.
Rävala pst 4, Tallinn, 10143.
Tel: 6663442

Hotell Dorpat
Soola 6, Tartu 51013
Tel: +372 733 71 80
E-mail: info@dorpat.ee
www.dorpat.ee

Dorpat Spaa
Soola 6, Tartu 51013
Tel: +372 7337196
E-mail: info@dorpatspa.ee
www.dorpat.ee