1.APRILLIL TOIMUVAL BUDUAARI sõprade heategevusturniiril on magusad auhinnad

OlyBet

Buduaar

Juba homme, 1.aprillil leiab aset Buduaari sõprade heategevuslik pokkeriturniir. Iga turniiril osaleva mängija eest kannab OlyBet 1 € MTÜ-le Tallinna Naiste Kriisikodu ning turniiri erikülaliseks on särav pokkerimängija Evely Ventsli.

Buduaari sõprade esimene turniir toimub juba homme ehk 1.aprillil kell 21.00 ning hiline registeerimine on avatud kuni 22.30. Garanteeritud auhinnafond on 500$, mis jaguneb u 20% parimate vahel. Turniiri erikülaliseks on staažikas pokkerimängija Evely Ventsli ( pokkeri alias FKVE), kelle väljavõtjale on auhinnaks Buduaar Secret Beauty Box väärtusega 80 €.

Auhindu jagub aga veelgi:

Kolm parimat naist saavad endale kingituseks Buduaari aastatellimuse. Lisaks saab esimene koht OlyBeti pokkerikohvri ja teine kuni viies koht OlyBeti saunalina. Võidetud rahasummad on pärisrahas ja mängijad võivad seda vastavalt oma äranägemisele kasutada, kasvõi pangakontole kanda.

Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel ning seda hiljem muuta ei saa.

Turniirile registreerimine algab täna õhtul kell 21.00, ning parooliks on: buduaaripokker.

Turniiril puudub osalustasu, kuid soovi korral on algpunktide kaotamisel võimalik teha juurdeoste 1$ kuni 22.30. Sama kaua on avatud ka turniirile registreerimine.

Turniir on leitav OlyBeti pokkeritoa tarkvaras Privaatturniiride sektsioonis nimega Buduaar.ee heategevusturniir ning mängimiseks on vajalik luua OlyBeti mängukonto. OlyBeti pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele.

Osalema on oodatud kõik alates 21. eluaastast.