Reklaam sulgub sekundi pärast

BUDUAAR TÕI TURULE uuenenud sisuga naisteajakirja!

Buduaar

Uus Buduaar üllatab põnevate eksperimentide, staaride elu ja meluga ning rohke eksklusiivse sisuga. Kas vaatame koos selle numbri põnevamad teemad üle?

Esiplaanil on endiselt ka ilu- ja moemaailma kuumimad tuuled- ajakirjast leiad Montoni ja Cellbesi eksklusiivsed moeseeriad, põneva loo Trussardi moebrändist,  Tallinn Fashion Weeki disainerite moesoovitusi ning kuulutame välja ka hooaja viis stiilsemat seltskonnastaari.  Iluteemadest saad teada, millises järjekorras tegelikult peaksid kosmeetikatooteid nahale kandma, kuidas näomaskidega kell tagasi pöörata ja millised on hooaja trendiparfüümid ning must have ilutooted.

Uuenenud Buduaari kaant kaunistab lauljanna Liis Lemsalu, kes räägib avameelselt oma läbisaamisest kehaga ning rasketest hetkest rambivalguses.

Foto: Maksim TOome

Seltskonnaveergudel saad kaasa elada säravamatele moemaanidele, aga ka Buduaari suvemodell 2020 finaalüritusele. Lisaks leiad ajakirjast eksklusiivse intervjuu moodsa Tuhkatriinu ja Buduaari suvemodelli võitja Anźela Semjonovaga, kes kasvas üles lastekodus ja kohtas seal ka oma unistuste printsi.

Eksmiss Eha Urbsalu  ookeani tagant jagab seniavaldamata infot oma stiilse viikingipulma kohta.  Hoopis teistmoodi abielu aga sõlmisid fotokunstipaar Elisabeth Ellinor ja Thomas Elson, kes jagasid Buduaariga oma kokkukasvamise lugu.

Et oleks pisut põnevust, panime paari Eesti kuulsused, kes pole kunagi koos olnud, aga võiksid astroloogi sõnul olla Perfect Match!

Elust, armastusest ja uutest tuultest kodumaal räägib dirigent Kristjan Järvi. Oma maailma tähtsamaid osasid jagab meiega ehtekunstnik Tanel Veenre.

Oma elamise kuldseid reegleid jagas Buduaariga eksklusiivselt Tiina Park.

“Minu päev” rubriigi kangelanna on maailmakuulsa rallisõitja Dani Sordo elukaaslane Jaana Vallmann.

Reisilehekülgedel viib vabahing Helen Adamson meid Maltale. Samasugused  vabad hinged on ka Triin Randloo, Angeelika Osula Kang ja Evelin Veermets, kes räägivad, mis tunne on olla oma aja perenaine!

Sügistuuled toovad ülikoolilinnadesse ka hulgaliselt noori mehi. Heidame pilgu couchsurfingu maailma ja saame teada, kuidas mõned noormehed tasuta öömaja  ja uue suhkruemme endale leiavad.

Sõna paus on alati intrigeeriv, eriti suhte maailmas. Kuidas suhtuda pausi võtmisesse paarisuhtes ja milleks see kasulik võiks olla? Uurime järgi!

Sama intrigeeriv on ka küsimus: “miks mehed abielluda ei taha?” Uurisime kuuelt Eesti poissmehelt, miks nad tänini abiellunud ei ole ja vastused olid pisut üllatavad!

Kaks selle numbri põnevat kolumnit erinevad üksteisest nagu öö ja päev. Mari Metsallik räägib naiseks olemise kunstist ning meie uus kolumnist, kes on anonüümne pealinna elumees, jagab oma tuliseid seikluseid Tinderi maailmas.

Tantsija Alissa Montes lõi oma tantsukooli ja räägib teekonnast, mis teda selleni viis.

Silvia Ilves aga sai elus esimest korda teada, milline ta näeks välja blondide kiharatega. Miks peaksid sina parukat kandma, sellest loe lähemalt juba ajakirjast.

Kodurubriigis käime külas eksmiss ja hinnatud sisearhitekt Lilia Kristiansonil.

Millised aga olid need lubatud eksperimendid, millest me alguses juttu tegime? Üks nendest on kindlasti Buduaari naiste Tinderi-seiklus, mille käigus valisimee välja ka viis oma lemmikmeest. TV3 naiskolleegide abil viisile läbi roosade vahuveinide pimetesti ning põneva väljakutse esitasime ka rahvusvahelisele haridusedendajale ja DreamApply ühele asutajatest  Märt Arole, kes oli meie eksperimendi raames nõus olema katsejäneseks, mis selgitas välja, kui palju riietus on määrav mehe välimuse juures.

Ajakiri jõuab poodidesse ja postkastidesse alates 8.09.
Uue aastatellimuse koos vajaliku kingitusega  (kõrgekvaliteetne Ecosh D-vitamiin) saad vormistada SIIN.

Uus hooaeg toob uued tuuled ka Buduaari- meie ajakiri kasvas suuremaks ja sisu muutus meelelahutuslikumaks!