BUDUAARI SUUR KEVAPIDU Butterfly Lounge’s

Buduaar

-
-

Kevad on käes ja aeg on tulla Buduaari järgmisele peole, kus meeleolu on ülev ja esinejad säravad.

 Üles astuvad:

•           Birgit Usin – Naine nagu Hunt Kriimsilm, on oma elus teinud kõiki võimalikke töid. Alustades lennujaama julgestajast kuni ürituskorraldajani välja.
Täna on ta käsitööna valmistava looduskosmeetika brändi Dushka Cosmetics juht ja tõsine iluhoolik. Tal on suur südamesoov panustada heategevusse ja innustada naisi olema  julgemad ning enesekindlamad.
•           Ellen Kiisk – Jumestaja ja koolitaja, kes alustas oma karjääri juba 19-aastasena, omades juba 6 aastat ilusalongi Tartus ning peagi ka Tallinnas.
•           Raimo Suviste – Juuksestilist, kes töötab sellel alal juba 25 aastat. Saavutanud oma elus mitmeid esikohti juuksurite võistlustel ja osalenud suurtes projektides.
•           Kirti Kooser – Kirti on noor naine, kes on naiseliku elustiilibrändi Be More Superfoods asutaja ja tegevjuht, kuid lisaks sellele veel ka teistes mitmetes rollides nagu ema ja abikaasa. Selle kõige kõrvalt on pidevalt tunne, et tahaks jõuda veel rohkem, aga ööpäevas jääb tundidest puudu. Just see viis Kirti supertoitude maailma ning sellest kasvas välja missioon aidata ka teistel tunda end supernaisena. Ja ühel supernaisel on päevas kindlasti piisavalt supertoite, mis sisaldavad rohkem vitamiine, mineraalaineid ja antioksüdante. Be More annab võimaluse jõuda ja olla igal naisel rohkem.
•          Aveli Kippari – Goldtime ostujuht, kes on särava ehetemaailmaga seotud juba pea 20 aastat. Ehted on olnud Aveli kirg juba ammu ja Goldtime juveelimaailma sügavusse võib tõepoolest justkui “ära eksida”. Ehtemaailma põnevad nüansid pakuvad inspiratsiooni igale naisele ja just sellest räägimegi. Teeme juttu ka kevadistest ehtetrendidest ja uudistest ehtemaailmast. Räägime, kuidas hoida ja hooldada oma ehteid, et need säraksid veelgi kauem!

Esineb Púr Múdd.
Silmailu pakub Mammu Couture moešõu otse Fashion Week lavalt.

Kõiki külalisi ootab ees kingikott ja tervitusjook Saaremaa ORE Gin & Tonic!
 (Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.)

Broneeri laud ja naudi mõnusat õhtut Buduaari seltsis!

OSTA PILET SIIT!