Reklaam sulgub sekundi pärast

BUDUAARI SUUR SÕBRAPÄEVAPIDU

Buduaari suur sõbrapäevapidu
Buduaari suur sõbrapäevapidu — FOTO: Erakogu

Buduaari suur sõbrapäevapidu toimub juba 9. veebruaril Butterfly Lounge`s.

Üles astuvad:

  • Laura Valk, üks tuntumaid ja nõutumaid uue aja terapeute, kes räägib valehäbita ja avatult suhetest, enesearmastusest ja seksuaalsusest. Juttu tuleb ja kohapealt saab soetada ka tema uut raamatut "Kohvrid ukse taha", mille esimene trükk sai otsa juba enne raamatu trükist tulekut.
  • Diana Teniste, Hea Õde OÜ asutaja. Pidev hinnangute jagamine ei anna tihti võimalust põnevatele ja ilusatele kogemustele. 
  • Fillerina on kõrgtehnoloogiline süstivaba dermakosmeetiline täiteiane koduseks kasutamiseks, mis tänu 12 erineva molekulmassiga hüaluroonhappele ja transdermaalsele tehnoloogiale tungib sügavale nahka, et lisada volüümi, siluda kortsukesi ja tõsta näokontuuri. Kõik sinu nooruslikuma, säravama ja pinguldatuma naha jaoks. Täiustatud koostisega uue Fillerina põlvkonna tooteid tutvustab armastatud tippkosmeetik Reet Härmat. 
  • Chris Kala ja Helina Kalda, Cleansify Eesti „Kuidas on võimalik enda keha puhastustega toetada ja kuidas on inimese soolestik ehk mikrobioom seotud meie ajuga.“

Muusikalist etteastet pakub Stefan.

Silmailu loob Perit Muuga moeshow.

Fotod jäädvustab Maksim Toome.

Kõik külalised saavad endale kingikoti ja tervitusjoogi, milleks on alkoholivaba Saku on Ice.

Uksed avatakse 19.00

Peo algus 19.30

Üritust toetavad: Vuokkoset, Kotex, Kleenex, Lindt, Tupla, Palmers, BioNike, Babé, Wilkinson Sword, Saku alkoholivaba, René Furterer, Eleven Australia, Hea Õde, Mincer Pharma, Fillerina, Cleasnify, Novaclear, Nurme, Perit Muuga, Provisor, The Body Shop, ISDIN, Jowae, Anora , Château del ISH Sparkling Rosé alkoholivaba vahuvein

Osta pilet SIIT

Laua broneerimiseks kirjuta [email protected]