Madli Vilsar teeb Buduaari LIVE turul heategevust

Madli Vilsar teeb Buduaari LIVE turul heategevust

Armastatud miss Madli Vilsar annetab kogu Buduaari live turul saadud tulu heategevuse eesmärgil.

Armastatud miss Madli Vilsar annetab kogu Buduaari LIVE turul saadud tulu heategevuse eesmärgil.

19.-20.septembril toimuvale Buduaari LIVE turule tuleb kauplema ka endine miss Madli Vilsar. “Kuna ma hakkan kohe-kohe kolima, siis see tähendab, et põhimõtteliselt kõik läheb müügiks, et vähem asju oleks endaga kaasa võtta.” Madli plaanib kindlasti pakkuda nii erinevaid kleite kui vabaajariideid. Kõik asjad on hästi hoitud ja Madli sõnul on tema kaubavalikus suure kaalumuutuse tõttu ka suurepärane valik erinevaid suurusi. “Paljud inimesed kardavad, et staariturult saab ainult XS-suuruses asju, siis minu boksist võib leida palju erinevaid suuruseid ja igale maitsele riideid ja jalanõusid. Kuna meile tehti viimasel võistlusel kingituseks massiivses koguses meigitooteid, mida ma ise kindlasti ära kasutada ei suuda ning need on siiani avamata, siis mõtlesin neid teistega jagada ja kõigile ostjatele kaasa anda omal valikul kingitus.” 

Nagu eelmiselgi korral, kui Madli müügist saadud tuluga aitas ühel armsal perel osta kooliriideid ja tarbeid, mida neil endal ei olnud võimalik lubada, läheb ka Madli seekordne müügitulu heategevuseks.

 

 

Tule ka sina 19.-20. septembril Tallinnasse Saku Suurhalli nii Madli kui teiste staaride kaubavalikut avastama. Nii on ka sul võimalus Madli heategevusele kaasa aidata.