NÜÜD MÜÜGIL! Glamuurist tulvil Buduaari aastaalgusnumber!

Selle nädala lõpus jõuab poelettidele Buduaari ajakirja uus number, mis mille kaante vahelt leiab hulgaliselt põnevat lugemist!

Selle nädala lõpus jõuab poelettidele Buduaari ajakirja uus number, mis mille kaante vahelt leiab hulgaliselt põnevat lugemist!

Buduaari uus number pakub kaanest kaaneni põnevat lugemist: moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone!  Meie särava ajakirja kaanepersooniks on omanimelise luksusmoebrändi looja ja disainer Gerli A. Chantelle ehk Gerli Rannamets, kelle välimust, edu ja elu imetlevad paljud. „Eelarvamusi on minu suhtes kindlasti palju, sest inimesed ei saa aru, et tegelikkuses on meil kõigil siin maailmas võrdsed võimalused,“ ütleb naine kaaneloos.

Ilulehekülgedel jagame nõu, kuidas nahka pakase eest kaitsta ning toome sinuni hooaja kuumimad ilutrendid ning oma salajasi ilusaladusi jagab alati kaunis Jana Hallas. 

Trendilehekülgedel saad piiluda hooaja kuumimaid trendileide ja reporter Anna-Maria Makko kirevasse garderoobi.

Suheterubriigis rääägime naistest ja armastusest räppar Cool D´ga ja toome sinuni uskumatud tutvuslood, mis on sõlmitud teispool ekraani.

Õpime harjumusi muutma koos harjumuste arhitektiks tituleeritud Romet Preismanniga 

….ja anname nõu, kuidas teha käesolevast sinu elu parim aasta!


Säravat alanud aastat koos Buduaariga!