Suvised B-Turu uudised

Suvised B-Turu uudised

B-Turg areneb pidevalt ning püüdes kasutajate elu mugavamaks muuta, oleme läbi viinud mõningaid uuendusi. Loe, kuidas vihmaseid päevi nii müümise kui ostmisega mõnusamaks muuta!

B-Turg areneb pidevalt ning püüdes kasutajate elu mugavamaks muuta, oleme läbi viinud mõningaid uuendusi. Loe, kuidas vihmaseid päevi nii müümise kui ostmisega mõnusamaks muuta!


Kuulutuse lisamine

Nüüd saad kuulutusi mugavamalt üles laadida. Kui lähed B-Turule, leiad otsingukasti kõrvalt “Lisa uus kuulutus” nupu ning täites ära kuulutuse põhilised andmed, saadki kuulutuse aktiveerida. Oma müügitulemuste parandamiseks soovitame siiski ka lisada täiendavaid pilte ning lisainfot, kuid enam ei ole see kohustuslik etapp, mis läbida tuleb. Nüüd on ideaalne aeg suviseks suurpuhastuseks, seega – vanad asjad müüki, et uutele ruumi teha!


Deposiitmaksega kogud punkte

Usinad buduaarikad on juba aastaid foorumis jutustamise ja artiklite kommenteerimise eest punkte kogunud. Otsustasime nüüd punkte anda ka ostjatele, kes läbi buduaari keskkonna deposiittehingu teevad. Iga sellise tehingu pealt kogub ostja 10 punkti (võrdluseks – postitused annavad 1 punkti). Kui piisav arv punkte koos, saab endale midagi meelepärast valida Buduaari auhindade hulgast. Peagi on plaanis ka auhindade valikut suurendada, seega püsige lainel!

Pakisaatmisega teenid esiletõstmisi

Kui müüd midagi läbi B-Turu, lase ostjal valida pakisaatmiseks kas SmartPOSTi või Post24 teenus või alusta ise uut pakisaatmist meie pakikontorist. Kui oled teinud 5 edukat müügitehingut pakisaatmisega, kingime sulle kuulutuse esiletõstmise üheks päevaks B-Turu avalehel.


Reklaami oma e-poodi! 

Lisaks B-Turu kaubamaja pakettidele on meil soodne pakkumine ka nendele e-poodidele, kes kaubamaja avada ei soovi. Lisasime turu avalehele ning foorumi lehtedele bännerikohad, mis on mõeldud just e-poodidele soodsaks reklaamikanaliks. Sellele aknale vajutades jõuab kasutaja otse teie e-poodi ning saab seal juba ise edasi uudistada. Täpsema info saamiseks kirjuta bturg@buduaar.ee

 

Õige pea on tulemas eriti häid uudiseid ostjatele ja müüjatele, seniks aga kiigake ka B-Turu Facebooki lehte, kus on käimas nädalamängud. Sel nädalal saab vihmaseid päevi sisustada bikiiniotsingutega B-Turul. Täpsemalt saad teada SIIT.

Mõnusat kauplemist ja šoppamist B-Turul!

 

Buduaar