TERVITA UUSI ALGUSI värske Buduaari ajakirjaga!

Buduaar

Uues numbris räägib tuntud tšellomängija Silvia Ilves meile oma kogetud lähisuhete ilust ja valust. Samuti nõustus Silvia jagama meiega oma armumise lugu, mille peakangelaseks on Euroopa parimaid tšellomängijaid Marcel Johannes Kits.

Foto: Maksim Toome

Seekordses BUDUAAR TESTIB rubriigis on testijaks tuntud lauljatar Tanja Mihhailova, kellega koos istub autos buduaari turundusjuht Doris Kase. Nende kätte on usaldatud uus Volkswagen Tiguan, mis oma mugavusega naised päris pahviks lööb.

Foto: Buduaar

Ajakirjas on intervjuu Eesti kõige ilusama vallavanema Ester Karusega, kes räägib meile oma elust väljaspool tööaega. Samuti peatub ta minevikul, eraelul ning mainimata ei jää ka tema lemmikhobi.

Foto: Erakogu

Cellbese moeseerias astuvad modellidena ülesse Eesti laulu säravad ja tõusvad tähed Nika Marula ja Rahel Ollisaar.

Elus on ikka nii, et mõned asjad on tähtsamad kui teised. Armastatud laulja Uku Suviste on ritta seadnud enda jaoks kõige suurema tähendusega n-ö maamärgid. Selleks, et taandada oma maailm kaheksaks pildiks, pidi Uku astuma sammu tagasi ja leidma endas need väärtused ja hetked, mis on tema jaoks kõige tähtsamad.

Foto: Erakogu

Et talvisel ajal meie nahk ja juuksed ellu jääksid on ajakirjas välja toodud “11 MUST-HAVE talvist ilutoodet.” Ainuüksi välisest hoolitsusest jääb muidugi väheks ning selleks, et hoida end ka sisemiselt ilusana on ajakirjas koos toitumisterapeutide ja arstide abiga kirja pandud erinevad vitamiinid ja toidulisandid, mida peaks erinevas vanuseastmes tarbima.

Oma lapsepõlvest asenduskodus ja isiklikust elust räägib avameelselt tippmuusik Paul Neitsov. Kitarrist avaldab ka enda jaoks olulisemad väljakutsed.

Foto: Pirjo Põim

Elu kuldreeglid on seekord kirja pannud balletikooli direktor Kaie Kõrb, kelle arvates peab unistuste täideviimiseks olema sihikindel ja nägema palju vaeva.

Foto: Kristjan Lepp/Ekspress meedia

Ilutoodetest tuleb selles numbris väga palju juttu. Esile on tõstatatud nii juuksed kui ka küüned ning oma ala eksperdid annavad nõu, kuidas erinevates olukordades käituda.

Uues numbris saame vastuse küsimusele “Kust päriselt edukaid mehi leida?” Tuntud suunamudija Anita Sibula arvates võib vastus peituda ka täielikult naises endas.

Foto: Meisi Volt

Gerli Padar ja Martin Parmas on koos tütardega otsustanud jalga tõmmata SUVA sokid ning terve perega nauditakse pildiseerial osalemist.

Foto: Maksim Toome

Harmoonilisest suhtest, prioriteetidest ja huumorimeelest räägivad Telegrami asutajad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa.

Foto: Erakogu

Oma kodu avab meile seekord sotsiaalmeediaekspert Laura Liisa Leosk, keda tuntakse ka nime Loora järgi. Laura Liisa näitab meile oma imelist kolmetoalist korterit Kalamajas.

Oma ilurutiinid avalikustab kaunis laulja Helen Randmets ning põhjalik lugu, mis on valminud koos toitumisekspertidega, annab ülevaate toidulisanditest, mida tuleks erinevas vanuses naistel menüüsse võtta.

“Minu päev” artikli külaliseks leiame tuntud eksmissi Eha Urbsalu, kes saadab meile tervitusi otse West Palm Beachilt.

Foto: Erakogu

Seda ja veel väga palju huvitavat lugemist leiad juba uuest jaanuari-veebruari kuu ajakirjast.