TUTVU VÄRSKE BUDUAARIGA! Inspiratsioon, ilu, tervis ja natuke ulakust

Värske varasuvine Buduaar pakub palju avastamisrõõmu ja inspiratsiooni, olles suurepäraseks kaaslaseks päikesepaistelistel päevadel.

Ajakirja kaunis kaanestaar Brigitte Susanne Hunt elab täiel rinnal ja on hetkes kohal. Kaaneloos räägib Brigitte ka suurepärase füüsilise vormi saladustest, silmarõõmudest ja meelelahutusmaailma eeskujudest. Võrratud kaaneseeria fotod on pildile püütud Tallinna Botaanikaaia roheluses.

Brigitte Susanne Hunt
Foto: Maksim Toome

Läheneva emadepäeva valguses oleme kaunitele ja tublidele emadele kogunud mitmekülgset inspiratsiooni. Ajakirjast leiab näiteks emadele mõeldud ägedaid riidekomplekte, emade ja tütarde moeseeria ning midagi pisut vürtsikamat emade ulakale poolele ehk vallatu horoskoobi. Emadepäeva valguses tutvume ka uue trendiga ilukirurgias, milleks on mommy makeover ja õpime, kuidas emale kirja teel öelda, et teda tõeliselt hindad ja armastad.

Alexanderling
Alexanderling / Foto: Erlend Štaub

Karjäärihuvilised võivad inspiratsiooni leida Repêchage’i nahahooldusbrändi looja ja tegevjuhi Lydia Sarfati loost, kus vägev naine räägib teekonnast ülemaailmse eduni.

Lydia Sarfati
Lydia Sarfati

Iluankeedis jagab seekord nutikaid ilunippe kaunis sportlane Saskia Alusalu. Peatume ka olulistel teemadel, nagu jamavabade küünelakkide valimine ja jätkusuutlikud trendid parfüümimaailmas. Tänane staarkomponent iluhooldustes on kahtlemata hüaluroonhape, sellepärast vaatame, kas teda tasub eelistada pigem kreemis või süsti kujul.

Parfüümid
Foto: 123rf

Väga oluline on seekordses numbris suur suvise ilu teejuht, mis aitab naha päikeseliseks hooajaks ette valmistada.

Suvi
Foto: 123rf

Moehuvilistele kaunitaridele pakume senisest veelgi enam inspireerivaid moeseeriaid, mille modellideks tuntud ja vägevad naised. Vaatame ka üle, milliseid sõnumeid saab moega edastada ja tutvume mitmete ägedate brändidega. Stiilse naise rubriigis on seekord teleprodutsent Triin Luhats ja enda muinasjutulisse loomemaailma kutsub külla Lotte Jürjendal.

Triin Luhats
Triin Luhats

Avastamisrõõmu pakuvad teisedki inspireerivad naised. Kuldreeglites jagab elutõdesid moekunstnik Tiina Talumees, enda teekonnast terapeudiks räägib Ingrid Joya Tsirel. Spordivaimustuses jagame kolme naistõstja lugu, miks nad sellise ala kasuks on otsustanud.

Tiina Talumees
Tiina Talumees / Foto: Kristiin Kõosalu

Lisaks on ajakirjas veel palju põnevat avastamist ja ägedaid persoone, kes enda eriala tagatubadesse piiluda lubavad.

TELLI BUDUAAR!

tellimus