CASTING: Osale muutumissaates!


Kas Sina vajad oma ellu muutust ja uut sära?
Oled unistanud säravvalgest naeratusest ja kaunist figuurist? Oled plaaninud külastada hoopis ilukliinikut? Soovid saada parimaid jumestus-, soengu-, ja stilistikanippe?

Siis nüüd on Sul see võimalus!

Registreeru Buduaari uude saatesse ja saa osa tõeliselt vingest muutumisest!

Osalemiseks täida ankeet SIIN!

-

TINGIMUSED:

1. KORRALDAJA

1.1 Telesaate kandidaate otsib AS All Media Eesti, registreeritud asukoht Tallinn, Peterburi tee 81, registrikood 10014747, e-post [email protected] (edaspidi: Korraldaja).

2. KANDIDEERIMINE JA KANDIDEERIMISE REEGLID

2.1 Telesaatesse „Parim versioon iseendast“ kandideerimine (edaspidi: Kandideerimine) toimub ajavahemikul 22.09-31.01.2023 (edaspidi: Kandideerimise periood).

2.2 Kandideerimiseks tuleb end registreerida, täites ankeedi buduaar.tv3.ee lehel 22.09 kuni 31.01.2023 kella 23.59ni. Kui leiame sobivad kandidaadid enne perioodi lõppkuupäeva, loeme kandideerimise varem lõppenuks.

2.2.1 Kandideerimisel osalemiseks peab olema täisealine (naine või mees).

2.2.2 Osalemiseks on vaja täita ankeet.

2.2.3 Kandideerimisest on võimalik loobuda hiljemalt 30.01.2023 kella 23.59-ni. Selleks tuleb saata avaldus korraldaja e-posti aadressile [email protected] ning ankeet eemaldatakse hiljemalt 48h jooksul.

2.3 Kandideerija nõustub, et talle pakutud tooted ja teenused on talle sobivad ja neid ei ole võimalik vaidlustada.

2.4 Kandideerida võivad Eesti Vabariigi elanikud. Osaleda ei saa TV3 Grupi ja telesaate partnerfirmade töötajad.

2.5 Kandideerija kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kandideerimise reeglitele, nendega nõustumist ning soovi osaleda.

3. TELESAATES OSALEMINE

3.1 Kokku valitakse telesaate meeskonna ja partnerfirmade poolt välja kuus Muutujat.

3.2 Kõikide väljavalitud Muutujatega võetakse personaalselt ühendust.

3.3 Muutumissaate võtted toimuvad perioodil kuni 31.01.2023. Muutuja peab arvestama telesaate võteteks kuluva ajaga. Kõik telesaate võtted toimuvad Tallinnas.

3.4 Kandideerija e Muutuja peab olema valmis ja nõus talle pakutavate toodete ja teenustega.

3.5 Kui Kandideerija esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kandideerija (ehk Muutuja) telesaatest kõrvalejäämise eest ja võib anda võimaluse järgmisele.

3.6 Kandideerija/Muutuja peab olema võimeline oma kuludega telesaate castingule ja võtetele kohale tulema.

3.7 Kandideerija/Muutuja annab oma nõusoleku osaleda pildistamistel ja filmimistel ning ühtlasi nõustub fotode ja videomaterjali tähtajatuks kasutamiseks TV3 Grupi ja partnerfirmade kanalites turundus- ja sotsiaalmeedia eesmärkidel.

3.8 Muutumisi (pakutud tooteid ja teenuseid) ei asendata ega hüvitata Muutujale rahas.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Kandideerija kinnitab, et on teadlik et kandideerides töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt TV3 grupi isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (https://buduaar.tv3.ee/privaatsustingimused/). Kandideerimise raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kandideerimise läbiviimiseks, muutujate väljaselgitamiseks, muutujate välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks) ning Kandideerimisega seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse neli kuud alates Kandidaatide väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kandideerimise läbiviimine ja jätta muutujad välja selgitamata, teavitades sellest Kandideerijaid koheselt veebilehe vahendusel.

4.4 Kõik Kandideerimisest tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kandideerimise korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Parim versioon iseendast“ hiljemalt 28.02.2023 käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile. Buduaar Meedia lahendab pretensioonid hiljemalt 90 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.