ANTS ROOTSLANE ENNUSTAS, mida toob järgmine aasta endaga kaasa

Star FM

Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas konstellöör Ant Rootslane, kes rääkis lähemalt, mida on oodata järgmiselt aastalt.

Ants Rootslane sõnas intervjuu alguses, et ta pole hommikuinimene ja ärkab tavaliselt kell 11 paiku. Kuid teadmiseks, siis Antsu tee hüpnotisöörina algas just telesaatest, kus teda hüpnotiseeriti. ’’Mulle tehti hüpnoosiseanss ja öeldi selgelt, et pean tulevikus inimestega töötama,” meenutas Ants Rootslane, kelle jaoks toona see mõte tundus utoopiline.

Täna ta seda teeb ja just tänu Ants Rootslase tööle on paljud eestlased hakanud oma sisemaailmast aru saama ning selle eest rohkem hoolitsema. Üheks tema kasutatavaks teraapiliseks vormiks on konstellatsioon, mis on süsteemsest pereteraapiast välja arenenud metoodika. ”Seal vaadatakse ruumiliselt inimese alateadvust ja suhteid. Eelkõige kolme ja nelja põlvkonda ning sealt tulenevaid probleeme,” avaldas Ants.

Kuid kui külas on hüpnotisöör, ei saa jätta küsimata, milline tuleb järgmine aasta. ”COVID on tulnud kosmilise kättemaksuna ahnuse ja ülbuse eest ja uuel aastal see viirus ei taandu. Kuid on üks oluline asi, need, kes lähevad selle mässuga kaasa, neid väga hea aasta ei oota. Aga neid, kes on arenenud, kes on tegelenud iseendaga ja on peast paigas ning otsivad alternatiivseid teid, neil on uute võimaluste aasta. Üldpildis tuleb siiski raske ja rohke mässuga aasta,” ennustas Ants Rootslane.

Kuula täispikkka intervjuud Star FM-i hommikuprogrammist.