AUSTRAALIAST PÄRIT strippar Justini jaoks on Eesti naised nagu sulavõi

AUSTRAALIAST PÄRIT strippar Justini jaoks on Eesti naised nagu sulavõi
pilt: erakogu

Austraaliast hiljuti Eestisse kolinud strippar või siis täpsemalt meelelahutust pakkuv noormees nimega Justin Leo tõdeb, et armastab oma töö juures kõike.

Justin ei ütleks, et ta on lihtsalt strippar, vaid leiab, et tegelikult on tema töö palju mitmetahulisem.

Hurmur on Eesti naiste seas vägagi populaarne ja seda nii TikToki keskkonnas kui ka Instagramis.

Justin lubab oma show´ga kõik naised hulluks ajada. “Kõhklejad, kuulake nüüd. Ma suudan isegi ratastoolis vanaemale naeratuse näole tantsida,” lubab mees ja teatab veel, et kui striptiis on mõne jaoks natuke liig, siis ta võib hea meelega üritustel ka topless ettekandjat mängida.

Kuigi just naised on Justini suurimad fännid, siis tegelikult soovib ta meelelahutust pakkuda kõigile ja seda soost, vanusest või seksuaalsetest eelistustest olenemata.

Strippariks olemine on Justinile lugematul arvul naissoost ahistajaid külge pookinud. “Kui ma saaksin dollari iga ahistaja või kummalise sisuga sõnumi eest, siis ma oleksin ammu miljonär. Oma karjääri alguses tegi see mulle pisut muret, aga nüüdseks olen ahistajatega juba harjunud ja ma ei pane seda enam eriti tähelegi,” nendib ta.

Justinil on tulevikuks suured plaanid ja need on kõik seotud striptiisi ja meelelahutusega. “Ma tahan kunagi oma ettevõtte püsti panna ja hakata pakkuma nii naissoost kui ka meessoost strippareid ja meelelahutajaid.”

Eestis on Justin teinud üksnes veebipõhiseid etteasteid, sest koroonaviiruse tõttu on üritused hetkel ära jäetud. Peagi aga ootab teda ees ka esimene live esinemine ja seda Pärnus. “Sel nädalavahetusel teen oma esimese privaatse show Pärnus. Ma olen kindlasti ka pisut ärevil, sest koostasin selle jaoks täiesti uue kava.”

Sarnased artiklid