BIRGIT SARRAP AVALDAS kõige piinlikuma lause, mis ta meedias on öelnud

BIRGIT SARRAP AVALDAS kõige piinlikuma lause, mis ta meedias on öelnud
TV3

Juba sel sügisel alustab TV3 Eesti kaheksanda superstaari otsingud ning selle auks meenutavad omi erilisi ja ajaloolisi hetki varasemate aastate finalistid. Esimesena vaatab staarisaates toimunule tagasi andekas ja armastatud lauljanna Birgit Sarrap, tunnistades, et üks saates öeldud lause paneb ta siiani piinlikkust tundma.

Birgit Sarrap võitis TV3 suurshow ”Eesti otsib superstaari” esimese hooaja neljateistkümne aasta eest ning on nüüd valmis tolleaegseid valitud hetki uuesti vaatama ja toimunut meenutama. Jagub nii naeru, heldimust kui ka imestust, kuid lisaks selgub, et üks toona öeldud lause paneb teda veel praegugi piinlikkust tundma. ”See lause on ilmselt kõige piinlikum, mis ma üldse kunagi olen meedias öelnud,” tunnistab ta.

Lisaks Birgit Sarrapile on TV3 Play uude rubriiki ”Superstaarid meenutavad” oodatud veel paljud tänaseks tuntud lauljad ja muusikud. Näiteks selgub peagi, mida mõtles Karl-Erik Taukar, kui saatest välja langes; mis oleks olnud teisiti, kui saate oleks võitnud hoopis Luisa Värk; kes pidas osalemist pingelisemaks kui langevarjuhüpet jpm.

”Superstaarid meenutavad” esimene osa Birgit Sarrapiga:

Sarnased artiklid