BLOGIJATEPAAR MARIMELL SELGITAS, miks nad tegelikult oma beebit ei näita

erakogu

Marimell.eu

Blogijatepaari Marimelli ehk Mari-Leen Albersi ja Meelis Tomsoni pere suurenes 20.detsembril neljanda liikme võrra. Kui esimene laps on paaril poeg, siis sedapuhku sündis tütreke.

Kui oma esimest last Hedonit näitasid Mari-Leen ja Meelis koheselt ka avalikkusele, siis oma neljakuust tütart Hedelini on nad pigem varjanud ning pole temast siiani sotsiaalmeedias jaganud ühtegi fotot, kus lapse nägu näha oleks. See tekitas aga blogilugejates küsimus, et miks paar oma last varjab.

“Perekoolis kirjutati, et raudselt on tal midagi viga ja seepärast me ei näita ja me ikkagi PEAKSIME näitama, sest siis käod saaksid soovitada ja aidata meid. Johhaidiii, ausalt,” kirjutas Mari-Leen oma blogis. 

“Esiteks, ei ole tal mitte midagi viga. Teiseks, kuidagi nii on kujunenud, et me ei ole temast pilte üles toppinud. Kui alguses mõtlesime, et ei näita kohe, siis nüüd on juba nii kujunenud, et pole näidanud.. Kas te kujutate ette kui üleujutatud meie storyd ja feedid oleksid, kui ma jagaks beebipilte? Kes näha tahab, tuleb külla ja vaatab. Ja tegelikult on ta Hedoni nägu,” lisas ta.