BRIGITTE SUSANNE HUNT POKKERIST: “Olen saanud selgeks head nipid, mida järgmine aasta kasutan!”

Buduaar

erakogu

2.detsembril leiab aset OlyBeti heategevuslik pokkeriturniir. Iga turniiril osaleva mängija eest kannab OlyBet 1 € SA Kiusamisvaba Koolile ning turniiri erikülaliseks on särav seltskonnastaar Brigitte Susanne Hunt.

OlyBeti heategevuslik turniir toimub juba 2.detsembril ning iga osaleja pealt annetab OlyBet 1 € heategevuseks (garanteeritult 500 €) SA Kiusamisvaba Koolile. Erikülaliseks on särav Brigitte Susanne Hunt (pokkeri alias “KarupoegPuhh”), kelle väljavõtjale on auhinnaks Buduaari Secret Beauty Box väärtusega 80€. Kolmele parimale naisele on kingituseks ka Buduaari aastatellimus.

Küsisime Brigittelt kas see, et tema “pea eest” on auhind välja pandud, tekitab mõnevõrra pinget ka.

“Ma ei ütleks seda, et sellepärast suurem pinge oleks. Igal mängul on oma pinge, aga loodetavasti võiks olla keegi tuttav väljavõtja, siis saaks selle ilukarbi pooleks teha,” heitis Brigitte nalja.

Seltskonnakaunitar on kaasa mänginud ka Eesti naisteliiga turniirid, mis toimuvad teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas. Naise sõnul on igal turniiril kaasa mängimine läinud aga pigem keeruliselt, sest kiire elutempo kõrvalt on raske aega leida. “Muidu on olnud tore, aga online pole see, mis mind köidaks. Pigem on köitnud live turniirid, sealsete inimestega on olnud väga meeldiv – olen saanud reisisoovitusi, jälgijaid… Naisteliiga on olnud hästi positiivne, seal unustad täiesti ära, et mängid selle inimese vastu. Kuna olen kõik mängud kaasa teinud, siis olen selgeks saanud mõned head nipid, mida järgmisel aastal plaanis kasutada on. Onlines ei saa ma seda salajast nippi siiski kasutada, et jäta alati endast rumalam mulje,” tõdes ta.

Käesolev aasta oli Brigittele esimene, mil ta naisteliigas kaasa mängis, kuid oma eesmärgi on ta siiski täitnud ja finaallauda pääs on olemas. “Pokker on eelkõige õnnemäng. Esimesel aastal ma seda kui päris võistlust ei võtagi, sest naisteliiga tase on maailmataseme vääriline. ”

OlyBeti heaategevuslik turniir on leitav OlyBeti pokkeritoa tarkvaras ning mängimiseks on vajalik luua OlyBeti mängukonto. OlyBeti pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele.

NB! Pokkeri turniiri parooliks on: buduaaripokker

Osalema on oodatud kõik alates 21. eluaastast.