BRIGITTE SUSANNE HUNT SELGITAS, miks ta eelistab annetada SA Kiusamisvabale Koolile

Buduaar

erakogu

OlyBeti heategevuslikust pokkeriturniirist võttis osa koguni 516 mängijat ning SA Kiusamisvabale Koolile koguti 516 eurot.

Küsisime Brigittelt, kellel õnnestus kõnealusel turniiril jääda 146 kohale, miks just SA Kiusamisvaba Kool. “Minu südant ei lõhesta mitte ükski muu teema rohkem kui lapsed, keda kiusatakse – koolis või kodus.

Koolikiusamine on õudne mõlemast küljest – kiusajad saavad suureks ja kiusavad edasi. Kiusatavad vaevlevad elu lõpuni kompleksides ja lõpetavad alandavates suhetes, sest nad on sellise käitumisega harjunud. Mõlemad (nii kiusajad kui kiusatavad) toodavad suureks saades peale sama katkise uue põlvkonna, kes ei oska ise märgata enda või teiste vägivaldseid mustreid, veel vähem neid murda.

Usun, et SA Kiusamisvaba Kool suudab lisaks haridussüsteemile või üleüldisele sotsiaalpoliitikale veel kontsentreeritumalt õige kommunikatsiooniga palju ära teha,” selgitas seltskonnastaar.

Brigitte väljavõtjale oli auhinnaks pandud Buduaari Secret Beauty Box väärtusega 80€, mille võitis Merle Teder. Kolmele parimale naisele olid kingituseks Buduaari aastatellimused. Need said endale, Kristi Vesselov, Pille-Triin Borgmann ja Kristina Nurmik.