BUDUAARI SUUR AASTA alguspidu Butterfly Lounge`s sai peetud!

Maksim Toome
Maksim Toome

Buduaar

Sel aasta esimesel üritusel ootas külalisi ees vinge programm ning meeleolukas õhtu. Esinesid säravad ja inspireerivad naised, kelle mitmekülgsus ei jätnud kedagi külmaks. Õhtu lõpetas kaunis Kameo moeshow ning muusikaline etteaste Juss Haasmalt.

Esinesid:

· Triinu Toomela – ettevõtlik Triinu on sündmuste korraldaja, kellel on selles valdkonnas kogemust juba 15 aastat. Ta on üritusturundusagentuuri Soulteam asutaja ning tema suurimaks kireks on klientide unistuste ellu viimine läbi hästi õnnestunud ja südamega korraldatud sündmuste.

· Meisi Volt – Buduaari ajakirja moe- ja ilutoimetaja, Naudime Elu saatejuht, Tallinn Fashion Weeki kommunikatsioonijuht, fotograaf ja suur kodumaise disaini austaja.

· Lotte Jürjendal – disainer ja Varvara Boutique asutaja ning looja.

· Veronika Lukin – Kameo Euroopa esindaja.

Kõigile külalistele pakkus tervitusjooki Amber Distribution, kes rikastas maitsemeeli Piccini Prosecco Rose`ga. Iga külaline sai kingikoti.

Suur tänu kõikidele partneritele: Amber Distribution, Eucerin, Abestock (Loodusvägi), Meigiweb, Jungent, Eugesta, Kotex, Kleenex, Evian, Nature Valley, Kameo, Tupla, Mirabella, Nurme Looduskosmeetika, Babé, Avéne, Formula Vitale, BioNike, Rõõm, Ciccarelli Timodore, ISDIN, IDUN, NanoAsia, Bellapierre, MyFitness, Oriflame, QLR Disain.

Suur tänu meie modellidele. Täname meigikunstnike Andra Kähar, Kristiine Kaljurand, Janne Muttik, Evi Iosifidou. Fotograaf Maksim Toome.